K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Vstupenky na MS jednotlivců v Budapešti už jsou v prodeji


V maďarské metropoli se šampionát bude konat po bezmála sedmdesáti letech

Vrcholem letošního roku bude mistrovství světa jednotlivců, které se uskuteční v Budapešti ve dnech 21. – 28. dubna. Maďarsko patřilo zejména v první polovině minulého století ke stolnětenisovým velmocím a hostilo mistrovství světa v letech 1929, 1931 a 1950. V maďarské metropoli se tedy šampionát bude konat po bezmála sedmdesáti letech.

Není pochyb, že se na něm představí kompletní světová špička, body získané na tomto turnaji se hráčům a hráčkám započítávají do světového žebříčku dva roky. Drtivé většině účastníků půjde především právě o body, o medailích mohou snít jen ti nejlepší z nejlepších. A zkušenosti posledních let hovoří jasně, většinu z nich získají stejně Číňané.

To však neznamená, že se diváci budou na tribunách vybudovaným ve výstavním komplexu  Hungexpo nudit. Právě naopak, mohou se těšit na vrcholný podnik světového stolního tenisu, podobně jako tomu bylo před dvěma lety v německém Düsseldorfu. Organizátoři v prostorných halách slibují vybudovat nejen centrální dvorec pro čtyři stoly s kapacitou přes pět tisíc diváků, další hrací plochy s tribunami pro dva tisíce diváků a také samozřejmě prostornou fanzónu.

Výhodou pro české fanoušky je velmi dobrá dostupnost, do Budapešti je to například z Brna pouze 330 kilometrů po dálnicích, což je vzdálenost, kterou lze zvládnou po čtyři hodiny. Chystáte-li se sledovat boje na mistrovství světa jednotlivců, můžete si už nyní zakoupit vstupenky. Jejich cena se pohybuje od 4000 maďarských forintů (330 korun) na úvodní dny, až po 9600 maďarských forintů (790 korun) na finálový den. V nabídce jsou i různé typy permanentek.

Vstupenky můžete zakoupit ZDE