K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Výběrové řízení na dodavatele nového jednotného vizuálního stylu

Výběrové řízení na dodavatele nového jednotného vizuálního stylu

Hlavním cílem zakázky je sjednocení veškerých již existujících brandů a soutěží v rámci ČAST

Česká asociace stolního tenisu, z. s. poptává dodavatele nového jednotného vizuálního stylu. Jedná se o vyhotovení celkové nové grafické a vizuální identity, a to včetně loga, grafického manuálu, barevného užití a grafických prvků pro komunikaci ČAST.

Součástí poptávky je aplikace nového loga a vizuálního stylu do webové prezentace, komunikace na sociálních sítích, stejně jako užití na digitálních a off-line propagačních materiálech, merchandisingu či textiliích. Součástí poptávky je také tvorba microsite a videa, které budou tuto změnu komunikovat a vysvětlovat členům komunity, ale i širší veřejnosti. Cílem je sjednocení veškerých již existujících brandů a soutěží v rámci ČAST do jednotné, jasně rozpoznatelné vizuální identity.

Hlavním cílem zakázky je sjednocení veškerých již existujících brandů a soutěží v rámci ČAST do jednotné, jasně rozpoznatelné vizuální identity. A to prostřednictvím nového jednotného vizuálního stylu v souladu se současnými trendy. Nový vizuální styl bude jasně vyjadřovat směr, kterým se ČAST chce do budoucna vydat. Součástí nové vizuální identity bude nové logo ČAST včetně logomanuálu a aplikace loga.

Zadávací dokumentaci najdete ZDE