K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Vydařená generálka na ITTF World Tour Grand Finals


Dvojice Hana Matelová, Barbora Balážová v Kanadě vypadla až v semifinále

Vynikající generálku na prestižní podnik ITTF World Tour Grand Finals má za sebou deblový pár Hana Matelová, Barbora Balážová. Na turnaji kategorie ITTF Challenge Plus v kanadském Markhamu se česko-slovenská dvojice probojovala až do semifinále.

Po vítězství v prvním kole Matelová s Balážovou porazily ve čtvrtfinále Maďarky Leonie Hartbrichovou a Doru Madaraszovou. Nad jejich síly byly až v semifinále Číňanky Che Xiaoxi a Li Jiayi, s nimiž prohrály 0:3.

Z Kanady se obě hráčky přesouvají přímo do dějiště letošního vrcholu světové série čínského Zhengzhou. Tam začne ve čtvrtek 12. prosince turnaj nejvýše hodnocených hráčů a hráček. Není bez zajímavosti, že dlouholeté spoluhráčky a veliké kamarádky jsou jediným evropským párem ve čtyřhře žen. Barbora Balážová navíc bude společně s Lubomírem Pištějem startovat také v soutěži ve smíšené čtyřhře. Prestižnímu turnaji bude předcházet slavnostní galavečer předávání cen nejlepším hráčům a hráčkám světa za rok 2019. I této slavnostní události se pochopitelně Hana Matelová s Barborou Balážovou zúčastní.

 

2019 ITTF Challenge Plus, Benemax-Virgo North American Open

Výsledky českých hráčů a hráček

Čtyřhra žen, čtvrtfinále: Hana MATELOVÁ, Barbora Balážová (Sloven.) – Leonie Hartbrichová, Dora Madaraszová (Maď.) 3:0 (4,9,10), semifinále: Che Xiaoxi, Li Jiayi (Čína) – Hana MATELOVÁ, Barbora Balážová (Sloven.) 3:0 (7,11,8).

Kompletní informace o turnaji najdete ZDE