K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Výsledkový servis STIS změnil nejen design


Všem příznivcům stolního tenisu přinese více informací a komfortnější vyhledávání

Od prvního listopadového dne začal pro hráče, trenéry, rozhodčí a všechny fanoušky stolního tenisu fungovat zmodernizovaný výsledkový servis STIS. Uživatelé ho najdou na obvyklém místě vpravo nahoře v menu hlavní stránky webu ČAST. Ředitel soutěží Miroslav Henžel věří, že si uživatelé nový design i další nové funkce rychle oblíbí a budou s tímto systémem spokojeni.

Co nového zmodernizovaná verze především přináší?

Nejdůležitější je, že je rychlejší. Je naprogramovaný v novém stylu. Neměl by především zpožďovat zadávání výsledků a ani jejich vyhledávání. Má také řadu novinek právě v oblasti vyhledávání. Ať už se jedná o jednotlivé hráče nebo kluby. Jsou tam například střídavé starty a připravují se další novinky. Historie hráčů, jejich vzájemné zápasy a podobně.

Je struktura nového STISu stejná jako byla u původní verze?

Samozřejmě tam některé drobné změny jsou. Došlo k přejmenování některých složek, celý systém je ale navzájem více propojen. Cílem bylo, aby systém fungoval na mobilních telefonech stejně komfortně jako na počítačích či tabletech. Myslím, že grafika je navržena tak, aby byla přehledná a vyhledávání intuitivní.

Jak dlouho na stránkách ČAST výsledkový servis STIS funguje?

Informace se do něj začaly zadávat v roce 2010. Pak bylo potřeba vyřešit otázky ochrany osobních údajů, ale dá se říct, že od sezony 2010/2011 jede bez přerušení. I to byl důvod, proč bylo potřeba celý systém zmodernizovat, protože současná zařízení už těžko pracovala s programem, vytvořeným někdy v roce 2005.

Výsledkový servis STIS najdete ZDE

Související novinky

Všechny novinky