K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Začíná čtvrtý ročník projektu Všichni za stůl


Iveta Vacenovská zůstala ambasadorkou projektu, oblíbenou Superhrdinkou

Vážení partneři, milovníci stolního tenisu,

rádi bychom vás jménem České asociace stolního tenisu informovali a pozvali k zapojení se do 4. ročníku celonárodního projektu Všichni za stůl.

Proč je Váš klub důležitý?

Protože jen spolu můžeme navrátit Českou republiku zpět mezi nejlepší stolnětenisové velmoci. V minulosti jsme i díky soutěži „Všichni za stůl“ založili desítky nových kroužků pro stovky dětí ze základních škol. Dnes, ve svém již 4. pokračování projektu, se chceme zaměřit na klíčovou část profesionalizace stolního tenisu, tedy vedení těchto kroužků a vybírání mladých talentů do vašich klubů. Akce se zaměřuje primárně na žáky 1. – 3. tříd základních škol, tedy ve věku, kdy je nejlepší se stolním tenisem začít.

V čem bude spočívat naše spolupráce?

Za působení třech ročníků projektu Všichni za stůl vzniklo mnoho kroužků ve školách. Samozřejmě, tam kde o to školy projeví zájem, budeme i nadále podporovat vznik dalších kroužků, včetně možnosti certifikace trenérů/nadšenců, aj.

Nyní využijme příležitosti pro spolupráci se školami a vychovejme si ty nejlepší hráče. Trénujte na základních školách a veďte kroužky. Máte tak větší možnost talentované hráče vést a třeba si je i převzít do svého klubu. Níže uvedeným krátkým dotazníkem zjišťujeme, zda by váš klub měl se školami z vašeho okolí zájem spolupracovat. My zase pomůžeme s organizací a náborem vítězných škol, kam dodáme vybavení či zajistíme stolnětenisové show.

Budoucnost stolního tenisu je ve vašich rukou. Využijte ji!

Co je třeba?

Rádi bychom vás požádali o součinnost s vyplněním krátkého dotazníku, abychom zjistili váš zájem a kapacitní možnosti takové kroužky na školách vést.

Bližší informace a důvody proč se do letošního projektu zapojit naleznete zde, v PDF pozvánce.

Pro detailnější informace se na nás neváhejte obrátit. Tel. +722 511 858, e-mail: kasik@leemon.cz