K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Soutěž o zájezd na MS jednotlivců v Budapešti


Vyplňte dotazník na téma propagace stolního tenisu a můžete vyhrát zájezd na světový šampionát

Vážení příznivci stolního tenisu,

chcete se podívat na mistrovství světa jednotlivců v Budapešti? Pokud budete mít štěstí při losování, můžeme vám tento zážitek zprostředkovat. Zájezd pro jednu osobu je totiž hlavní cenou v soutěži, kterou jsme pro vás připravili. Stačí přitom pouze vyplnit dotazník na téma propagace stolního tenisu v rámci ČAST.

Blíží se konec roku, a to je ideální příležitost zamyslet se nad tím, jaký vlastně byl. Ale také možnost hledat způsoby, jak třeba hned ten příští ve své práci nějak vylepšit. Proto nás zajímají vaše názory, připomínky a třeba i nápady, ohledně propagace a komunikace dění ve stolním tenise v České republice. Jak zviditelnit úspěchy českých hráčů a hráček, jak přehledně informovat o všem, co se děje a také jak případně oslovit nové zájemce o tento krásný sport.

Připravili jsme pro vás dotazník, který nám pomůže vyladit všechny naše komunikační kanály a zefektivnit naši práci.

Pokud máte chuť přispět svými názory, můžete navíc po jeho vyplnění a odeslání vyhrát i některou z cen. Tou hlavní je zájezd pro jednu osobu na MS jednotlivců, které se uskuteční ve dnech 21. – 28. dubna v Budapešti. Dalšími cenami jsou velká taška na kolečkách (2. cena), tepláková souprava (3.), reprezentační dres (4.), tenisky Joola (5.) a ručník Joola (6.).

 

Dotazník najdete ZDE a můžete ho zasílat až do pátku 15. prosince.