K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Zdeně Blaškové se ve družstvech nevedlo, přesto na OH mládeže zanechala pozitivní dojem


Postup do osmifinále ve dvouhře je pro českou juniorku rozhodně úspěchem

Ačkoli se Zdena Blašková se soutěží smíšených družstev na olympijských hrách mládeže v Buenos Aires rozloučila bez vítězství, na prestižní akci v argentinské metropoli zaznamenala postupem do osmifinále dvouhry velmi solidní výsledek. Česká juniorka sehrála v sobotu poslední utkání na turnaji, po boku Litevce Medardase Stankeviciuse nestačila 0:3 na druhý tým Evropy.

V posledním duelu skupiny C se střetly dva týmy bez naděje na postup mezi elitní šestnáctku. Nejprve Zdena Blašková změřila síly s Polkou Annou Wegrzynovou, kterou sice letos na podniku Top 10 porazila, nicméně v Buenos Aires se jí výsledek zopakovat nepodařilo a prohrála 1:3.

Stejným výsledkem skončil i zápas Medardase Stankeviciuse s Rakušanem Maciejem Kolodziejczykem a také ve smíšeně čtyřhře se česko-litevské dvojici podařilo získat jediný set. Ve skupině tak skončila bez vítězství na poslední, čtvrté příčce.

Turnaj ve stolním tenise na hrách v Argentině pokračuje v neděli dvěma koly vyřazovací části soutěže smíšených družstev, finále a souboj o třetí místo se uskuteční v pondělí.

 

Olympijské hry mládeže, Buenos Aires

Výsledky turnaje ve stolním tenise – smíšená družstva

Skupina CEvropa 2 – Evropa 4 3:0. Anna Wegrzynová (Polsko) – Zdena BLAŠKOVÁ 3:1 (8,-3,6,2), Maciej Kolodziejczyk (Rakousko) – Medardas Stankevicius (Litva) 3:1 (-9,10,8,4), Maciej Kolodziejczyk, Anna Wegrzynová – Medardas Stankevicius, Zdena BLAŠKOVÁ 3:1 (12,8,-8,4).

 

Kompletní informace o stolním tenise na hrách v Argentině naleznete ZDE