K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Zdravíme z poslední show v Olomouci


Na Hané se proti Ivetě Vacenovské postavila Aneta Kučerová, extraligová hráčka Břeclavi

Už po cestě do Olomouce zavládla v týmu nostalgie, protože před námi byla poslední show projektu Všichni za stůl 3. Na akci jsme se ale moc těšili a chtěli jsme si ji pořádně užít. Proto jsme se nadšeně vrhli do přípravy tělocvičny.

Za chvíli už nás svými úsměvy vítaly děti ze základní školy logopedické, které se těšily na den plný pohybu a zábavy. Podpořit nás přijel manažer Vít Ratajský. Přivezl s sebou dva žáky a také dvě ostřílené hráčky Moniku Doskočilovou a Anetu Kučerovou. Ivetě dávaly pořádně zabrat a předvedly skvělou hru. Monika se s Ivetou utkala už v Horním Němčí a v Břeclavi, takže byla na Ivetiny kousky připravená. Aneta jako extraligová hráčka o svých kvalitách přesvědčovat nikoho nemusí. Talent pro zábavu v sobě obě dámy nezapřou.

Po napínavém souboji se děti s plným zápalem zapojily do soutěží a her, které jsme pro ně připravili. Protože se u některých úkolů pořádně zapotily, po pitíčkách BubbleJoy, které věnoval náš partner, se jen zaprášilo. Na konci programu jsme vyhlásili vítěze soutěží a obdarovali je pingpongovými pálkami.

Program zaujal nejen děti, ale také paní ředitelku Pavlu Lukáčovou, která se nám po skončení show svěřila se svými dojmy: „Jedním slovem báječné! Děti jsou nadšené, učitelé také a i mně se to moc líbí. Skvělá myšlenka, výborně propracovaný scénář akce. Bojím se, že jeden nový kroužek bude vzhledem k nadšení, které u dětí pozoruji, málo.”

Škole jsme věnovali pingpongový stůl a pálky, takže první tréning může začít už počátkem února. Role trenéra se chopí právě Vít Ratajský. Aby měly děti na dnešní den památku, věnovali jsme jim několik upomínkových předmětů, které do projektu darovali naši partneři, společnosti BubbleJoy a Pražská plynárenská. Za tuto podporu po celou dobu trvání projektu našim partnerům moc děkujeme.

Odpoledne jsme se už s dětmi museli rozloučit a zakončit tak poslední show. Největší odměnou pro nás bylo vidět rozzářené tváře dětí, které si zábavu naplno užívaly. Na tyto chvíle bude náš tým vzpomínat ještě dlouho. Jsme rádi, že jsme mohli rozdávat radost dětem napříč celou Českou republikou a budeme se těšit za rok všichni zase za stolem!