K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Žebříčkový turnaj mladšího žactva pro Sochora a Šichanovou


Nasazená jednička Vendula Šichanová neztratila na cestě za zlatem ani set

Naprosto suverénním způsobem ovládla žebříčkový turnaj mladších žaček v Havířově turnajová jednička Vendula Šichanová. Hráčka SK Dobré netratila ani set a zaslouženě dosáhla na zlato. Turnaj mladších žáků vyhrál David Sochor z pražské Sparty.

Šichanová v semifinále vyřadila Karolínu Jaroňovou z pražské Sparty a ve finále pak domácí Magdalénu Ščibrániovou. Ta postoupila do boje o zlato po pětisetové bitvě s Lucií Juchelkovou.

Zatímco závěr turnaje žaček nenabídl příliš mnoho vyrovnaných soubojů, v soutěží žáků to bylo přesně naopak. Nejvýše nasazený Jindřich Morávek z Jiskry Strážnice svědl pětisetovou bitvu v semifinále s prachatickým Petrem Hodinou, stejně tak vyrovnaný, ovšem tentokrát neúspěšný, byl i finálový duel s Davidem Sochorem. Hráč pražské Sparty mírně favorizovaného soupeře v rozhodujícím setu porazil a mohl se radovat z cenného vítězství. Třetí místo obsadil Štěpán Holub.

 

Žebříčkový turnaj mladšího žactva, Havířov

Finálové výsledky

Dvouhra mladších žáků, semifinále: Jindřich MORÁVEK (Jiskra Strážnice) – Petr HODINA (TTC Libín Prachatice 3:2 (7,-8,4,-9,7), David SOCHOR (AC Sparta Praha) – Štěpán HOLUB (HB Ostrov) 3:1 (6,7,-4,9), finále: David SOCHOR – Jindřich MORÁVEK 3:2 (-5,6,-5,8,9), o 3. místo: Štěpán HOLUB – Petr HODINA 3:2 (-4,3,-4,9,10).

Dvouhra mladších žaček, semifinále: Vendula ŠICHANOVÁ (SK Dobré) – Karolína JAROŇOVÁ (AC Sparta Praha) 3:0 (9,5,7), Magdaléna ŠČIBRÁNIOVÁ (SKST Baník Havířov) – Lucie JUCHELKOVÁ (TJ Sokol Vsetín) 3:2 (-5,-8,2,6,9), finále: Vendula ŠICHANOVÁ – Magdaléna ŠČIBRÁNIOVÁ 3:0 (4,8,8), o 3. místo: Karolína JAROŇOVÁ – Lucie JUCHELKOVÁ 3:1 (2,10,-9,9).

Kompletní výsledky najdete ZDE