K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Získáváme další mladé hráče ze ZŠ Velké Březno


Hostem show na severu Čech byl extraligový hráč David Reitšpies

Tour Všichni za stůl 3 úspěšně pokračuje! Třetím zastavením byla ZŠ Velké Březno. Prostory malé tělocvičny praskaly ve švech, ale nikomu z účastníků to nevadilo. Všichni se těšili na den plný zábavy a sportu. U zahájení nechyběl ředitel školy Jan Darsa a místostarosta obce Michal Kulhánek. Velkou podporu naší akci vyjádřil také akční kolektiv kantorů v čele s paní učitelkou Lenkou Šidákovou.

Do napínavého utkání tentokrát nastoupil superhrdina David Reitšpies, který je na poli stolního tenisu už velikým pojmem. Momentálně hraje za SF SKK El Niňo Praha. Proti němu nastoupili hráči oddílu TTC Ústí nad Labem – bývalá extraligová hráčka Lucie Drobná a trenér mládeže z Ústí nad Labem Vít Karásek. Exhibice se zúčastnili také nejmladší žáci TTC Ústí nad Labem– Tadeáš Vršovský a Radim Nechyba. Oba se umístili do 20. místa v žebříčku ČR v kategorii hráčů 8-10 let. Hru si všichni hráči náramně užili a publikum jásalo nadšením.

Po exhibici následovala nejoblíbenější část, ve které se děti mohly zúčastnit nejrůznějších aktivit, her, soutěží a tréninků. Škola dostala darem nový pingpongový stůl. Malí hráči tak budou mít k dispozici celkem už tři stoly, na kterých se mohou učit umění stolního tenisu. Protože pondělní show děti opravdu nadchla, vznikne na škole nově kroužek ping-pongu. Zájem už projevilo přes 20 školáků. Po novém roce si budou moci v kroužku zahrát, pobavit se a získat nové kamarády.

Show potěšila nejen děti, ale také učitele a vedení školy. „Akce se nám moc líbila, jsme rádi, že zde zavítali i profi hráči a ukázali tak dětem, na jaké úrovni se dá pinec hrát. Děti jsou nadšené a obávám se, že nám na škole tři stoly zdaleka nebudou stačit,“ pronesl na konci show ředitel Jan Darsa, velký sportovní fanoušek.

Na otevření kroužku se těší také zástupci oddílu TTC Ústí nad Labem. Třeba právě na ZŠ Velké Březno vyrostou další nadějní reprezentanti oddílu. A kdo ví, možná zde bude trénovat i nový mistr České republiky.

Naše poděkování patří nejen skvělému pedagogickému sboru a vedení školy, ale i sponzorům, společnostem Pražská Plynárenská a a Bubble Joy. Podporují projekt Všichni za stůl 3 spoustou krásných cen, které dětem s radostí rozdáváme.