K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Změny v organizaci Bodovacích turnajů mládeže


Týká se pro novou sezonu jen kategorií mladší žactvo, starší žactvo a dorost

Upozornění: změny se netýkají kategorie nejmladšího žactva: https://www.ping-pong.cz/wp-content/uploads/2020/08/BTM_CR_rozpis_2020_2021_nejmladsi.pdf

Změny se týkají omezení účasti v turnaji B ve všech třech kategoriích. V kategorii mladších žáků, starších žáků, a dorostenců je účast v turnaji B omezena na 48 hráčů, z čehož je nominováno 16 hráčů podle aktuálního nasazovacího žebříčku, 28 hráčů je nominováno KSST (2 hráči za každý kraj).

Kromě toho si Komise mládeže vyhrazuje právo udělit v kategoriích chlapců maximálně 4 divoké karty (pro turnaj A i B dohromady v dané kategorii). V případě, že nebudou uděleny divoké karty, budou na tato místa zařazeni další hráči podle aktuálního žebříčku.

V kategorii mladších žákyň, starších žákyň a dorostenek, bude turnaj B omezen na 24 hráček, z čehož je 8 hráček nominováno podle aktuálního žebříčku a 14 hráček nominace KSST(1 hráčka za každý kraj).

Kromě toho si Komise mládeže vyhrazuje právo udělit ve všech kategoriích maximálně 2 divoké karty (pro turnaj A i B dohromady v jedné kategorii). V případě, že nebudou uděleny divoké karty, budou na tato místa zařazeni další hráčky podle aktuálního žebříčku.

Podmínkou účasti je v termínu provedená přihláška, a to prostřednictvím přihlašovacího formuláře. Hráči, kteří se přihlásí po uzávěrce přihlášek, nebudou připuštěni do soutěže. Výjimku učiní vrchní rozhodčí pouze v tom případě, že se neprezentuje jiný přihlášený hráč, který patří do kategorie A nebo B.

V případě nenaplnění kapacity B turnaje bude doplnění hráčů provedeno z náhradníků ze žebříčku, případně bude doplnění hráčů a hráček provedeno losem z náhradníků uvedených v krajských nominacích a v to v pořadí, v jakém budou uvedeni.

Hráči a hráčky, kteří nejsou umístěni na aktuálním žebříčku dané věkové kategorie mají možnost být nominováni na turnaj pouze prostřednictvím KSST nebo na základě udělené divoké karty.

Krajské nominace na úvodní BTM ČR v Praze je nutno zadat do registru nebo zaslat na e-mail: mladez@ping-pong.cz nejpozději do neděle 6. 9. 2020.

Žádosti o divoké karty na BTM ČR v Praze je možno zasílat na e-mail: mladez@ping-pong.cz nejpozději do neděle 6. 9. 2020.

Podrobné informace naleznete v rozpisu BTM ČR spolu s nasazovacím žebříčkem zde:

https://www.ping-pong.cz/wp-content/uploads/2020/08/BTM_%C4%8CR_rozpis_2020_2021_mlad%C5%A1%C3%AD_star%C5%A1%C3%AD_dorost.pdf

https://www.ping-pong.cz/asociace/zebricky/

Dále Vám zasíláme několik informací k přihlašování v registru:

– Hráči a hráčky, kteří jsou nominováni ze žebříčku nebo na základě umístění na předchozím BTM ČR mají označení v kolonce nominace ŽČR

– Hráči a hráčky, kteří jsou v pozici náhradníků ze žebříčku, mají v kolonce nominace uvedeno ŽČR N99, kde N znamená pozici náhradníka a číslo znamená hodnotu umístění na nasazovacím žebříčku

– V současné době se v seznamu zobrazují dvě drobné chyby, na jejichž odstraňování se pracuje:

– u 2. nasazeného hráče či hráčky se zobrazuje v kolonce nominace 2. liga a hráč či hráčka jsou řazeni na konec seznamu nominovaných hráčů

– u 10. nasazeného hráče či hráčky se zobrazuje v kolonce nominace Divoká karta a hráč či hráčka jsou řazeni též na konec seznamu nominovaných hráčů

Hana Valentová