K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Zpátky do školy aneb velká tour Všichni za stůl 4 právě odstartovala!


Smích. Dobrá nálada. Parta nadšenců a přes 700 rozzářených dětských tváří. Takové bylo naše první letošní zastavení v Havlíčkově Brodě!

Rok se s rokem sešel a my vás opět zdravíme z naší tour v projektu Všichni za stůl 4. Stejně jako loni chceme dětem představit krásu sportování a stolního tenisu. Děti budou bavit a učit pravidlům hry ti nejlepší z nejlepších. Věříme, že se podaří otevřít kroužky ping-pongu na školách, kde budou moci trávit aktivně svůj volný čas.

Naše první show v Havlíčkově Brodě byla pořádný nářez! Zájem o sportovní program byl totiž obrovský. Během dopoledne se v tělocvičně vystřídalo hned několik místních škol. Na začátku show oslnil náš moderátorský parťák Robert Kučera malé sportovce svým vystoupením s jojem. A potom už se vše dalo do pohybu. Po příjemné rozcvičce se děti rozutekly k připraveným stanovištím, kde na ně čekala spousta zábavy.

Při exhibici zazářili členové klubu stolního tenisu HB Ostrov Havlíčkův Brod. Měli za sebou náročné kvalifikační utkání české reprezentace na Mistrovství Evropy, přesto se pustili energicky do hry. Dětem ukázali své nejlepší triky a dovednosti, za což jim patří náš velký dík!

Když show skončila, nikomu se nechtělo zpátky do školních lavic. A není divu! Zábavu si užili malí i velcí. Naštěstí není pro mladé talenty z Havlíčkova Brodu toto pingpongové utkání poslední. Klub rád vezme pod svá křídla všechny nadšené děti, které ve hře budou chtít pokračovat.

Ani my nezastavujeme a jedeme dál! Nenechte si ujít pokračování našeho příběhu. Sledujte naše další dobrodružství na Facebooku a Instagramu.