K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Zrodí se na Moravě další mistři Evropy?


Ze severních Čech jsme si to namířili na Pálavu. Po pár hodinách jízdy se nám před očima objevily odpočívající vinice, pole a věže mikulovského zámku. Základní škola Březí, kde se na show těšilo 130 dětí, leží nedaleko malebného Mikulova. Tento kraj má zvláštní kouzlo i pro naši hrdinku – juniorskou mistryni Evropy Ivetu Vacenovskou. Na Moravě se narodila, a proto přijela na show s obzvlášť dobrou náladou a plná elánu.

Ping-pongu fandí skoro celý učitelský sbor, pan ředitel i spousta dalších tváří z řad zástupců města. Na program se moc těšili a dorazili v početné sestavě. A samozřejmě nechyběl ani reprezentant místního klubu SK Březí, pan Rudolf Dobiáš.

Škola pro nás zajistila krásnou tenisovou halu, kde byla spousta místa pro dovádění. Na pomoc nám přispěchali šikovní osmáci, takže jsme přípravy zvládli levou zadní. Nakonec se sami tak odvázali, že si nechtěli nechat ujít některé disciplíny.

Po exhibici, jojo show a rozcvičce jsme pustili bedny na plno a to byl teprve hukot! Děti se do plnění úkolů pustily s nevídanou vervou. Když jsme viděli jejich nadšení a elán, vymysleli jsme novou soutěžní disciplínu. Kdo se potítkem Joola trefil do terče, mohl si ho odnést na památku. Perfektní mušku mělo hned sedm školáků! Z výhry měli obrovskou radost. Odměny jsme rozdávali i v jiných soutěžích. Za nejhezčí obrázky rozdala Iveta parádní kšiltovky Joola. Malý dárek na památku si nakonec odnesly všechny děti.

S dětmi jsme si užili spoustu legrace a určitě bude na co vzpomínat. Tím to ale nekončí! Hned po novém roce se na škole otevře kroužek stolního tenisu. Trenéra čeká spousta nových výzev i radostí. Na další lekci pinčesu chce totiž přijít celá parta nadšených školáků. A kdo ví, třeba se právě tady zrodí další mistr Evropy ve stolním tenise.

 

My toho před sebou máme také ještě spoustu! V předvánočním týdnu budeme rozdávat radost ještě na třech školách. Držte nám palce, aby se show vydařily stejně jako dnes. Sledujte další zápisky z našich cest na Facebooku a Instagramu.