KONEC

HB Ostrov H. Brod

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 21.01.2023 / 10:00

3:6
KONEC

SKST PLUS Hodonín B

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 21.01.2023 / 10:30

6:1
KONEC

SKST PLUS Hodonín

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 21.01.2023 / 14:30

6:1
KONEC

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 21.01.2023 / 17:00

6:1
KONEC

MH stolní tenis Ostrava

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 21.01.2023 / 17:00

3:6
KONEC

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SK Dobré

Extraliga žen / 21.01.2023 / 17:00

6:3
KONEC

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 21.01.2023 / 17:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 22.01.2023 / 10:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 22.01.2023 / 10:00

6:1
KONEC

MH stolní tenis Ostrava

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 22.01.2023 / 10:30

4:6
KONEC

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 22.01.2023 / 14:00

6:3
KONEC

TJ Sokol PP Hradec Králové

KT Praha

Extraliga mužů / 26.01.2023 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 27.01.2023 / 17:00

KONEC

SKST Cheb

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 27.01.2023 / 18:00

KONEC

NH Ostrava

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 27.01.2023 / 18:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 27.01.2023 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín B

SKST Vlašim

Extraliga žen / 28.01.2023 / 18:00

3:6
KONEC

SKST PLUS Hodonín

SKST Vlašim

Extraliga žen / 29.01.2023 / 10:00

6:3
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov, H. Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 02.02.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 03.02.2023 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov H. Brod

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SKST Liberec

Extraliga mužů / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 04.02.2023 / 09:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SVS Hradec Králové

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 04.02.2023 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 04.02.2023 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 04.02.2023 / 12:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 04.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov H. Brod

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 04.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SVS Hradec Králové

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 05.02.2023 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 09.02.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 10.02.2023 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

KT Praha

Extraliga mužů / 10.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 10.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 10.02.2023 / 18:00

0:0

Bodovací turnaj U11 v Praze

Další letošní bodovací turnaj mládeže kategorie U11 se hrál v Praze jako Velká cena prazskypinec.cz. Zúčastnilo se ho přes sedmdesát mladých hráčů a hráček z celé České republiky. Poháry a diplomy za vítězství ve dvouhrách si odvezli Adam Gorol ze Sokola Jaroměř-Josefov 2 a Helena Kamarádová z HB Ostrov.

Gorol po semifinálové výhře nad havířovským Richardem Feberem svedl o celkové vítězství pětisetovou bitvu s Adamem Štěpánkem z lednicko-valtického klubu KST FOSFA LVA. V rozhodujícím setu zvítězil 14:12. Helena Kamarádová měla mnohem více práce naopak v semifinále, kde porazila Kristýnu Konečnou z KST Hluk v pěti setech. Ve finále pak zvítězila nad Lindou Ratajskou z KST Olomouc bez problémů 3:0.

Bodovací turnaje mládeže, 2022/2023

Velká cena prazskypinec.cz

Dvouhra chlapců U11, semifinále: Adam Gorol (Sokol Jaroměř-Josefov 2) – Richard Feber (SKST Havířov) 3:0 (10,10,10), Adam Štěpánek (KST FOSFA LVA) – Martin Kubeš (KST Dolní Němčí) 3:2 (-10,5,4,-5,7). Finále: Adam Gorol – Adam Štěpánek 3:2 (-3,3,-4,8,12).

Dvouhra děvčat U11, semifinále: Helena Kamarádová (HB Ostrov) – Kristýna Konečná (KST Hluk) 3:2 (6,-8,-8,8,7), Linda Ratajská (KST Olomouc) – Barbora Somrová (SK Frýdlant n. O.) 3:1 (6,-6,1,11). Finále: Helena Kamarádová – Linda Ratajská 3:0 (8,4,8).

Čtyřhra chlapců U11, finále: Jakub Cupák, Adam Štěpánek (KST FOSFA LVA) – Richard Feber (SKST Havířov), Jakub Horák (TSM Kladno) 3:1 (6,-12,8,5).

Čtyřhra děvčat U11, finále: Bára Cupáková (KST FOSFA LVA), Linda Ratajská (KST Olomouc) – Helena Kamarádová (HB Ostrov), Kristýna Konečná (KST Hluk) 3:1 (-9,7,7,7).

Kompletní výsledky najdete ZDE

související články