KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

Chmela s Kemlinkovou na PARA MS prohráli

Po vyřazení dvojice Jiří Suchánek, Petr Svatoš ve čtyřhře mužů neuspěl na PARA mistrovství světa ve španělské Granadě ani druhý český deblový pár. Tibor Chmela s Nelou Kemlinkovou podlehli v prvním zápase na šampionátu ve smíšené čtyřhře XD20 australské dvojici Ma Lin, Yang Qian 0:3.

Byl to souboj o medaili, protože v této kategorii startovalo pouze osm dvojic. Bohužel, český pár ani v jednom setu nedokázal zápas zdramatizovat a z postupu se tak radovala australská dvojice.

Pro českou výpravu tak na šampionátu deblové soutěže skončily a hráči a hráčky se mohou plně soustředit na dvouhry. Ty začínají prvními předkoly v úterý. Hrací systém se oproti minulým turnajům změnil a všechny kategorie, v nichž figurují Češi, se budou hrát systémem k.o.

Ve dvouhře MS2 má Jiří Suchánek v prvním kole volný los, v kole druhém pak narazí na vítěze zápasu Victor Reyes (Mex.) a Miguel Angel Toledo (Šp.). Ve dvouhře MS3 čeká Petra Svatoše v předkole Argentinec Gabriel Copola. Tibor Chmela ve dvouhře MS10 změří síly s Bunpotem Sillapakongem z Thajska, Nela Kemlinková ve dvouhře WS9 s Brazilkou Jennyfer Marquesovou a Denisa Macurová ve dvouhře WS11 s Japonkou Maki Itoovou.

PARA mistrovství světa 2022, Granada

Výsledky českých hráčů a hráček

Smíšená čtyřhra XD20, 1. kolo: Ma Lin, Yang Qian (Austr.) – Tibor CHMELA, Nela KEMLINKOVÁ 3:0 (7,6,5).

Kompletní výsledky z turnaje najdete ZDE

související články