Moravský Krumlov vstoupil do čtvrtfinále vítězně

Pouze se dvěma hráčkami vstoupil do čtvrtfinále play off Extraligy žen úřadující vicemistr TT Moravský Krumlov. I přesto dokázal na stolech Havířova zvítězit 5:2. Lenka Harabaszová a Jekaterina Čerňavska neztratily ani jeden bod.

Domácí přitom věděly, že jim stačí uhrát dvě dvouhry a o zbytek se postarají tři případné skrečované zápasy. „Bohužel, Chien Tung-Chuan se nestihla vrátit z Asie včas, přiletí teprve příští týden. Zkoušeli jsme narychlo zajistit ještě někoho jiného, ale nevyšlo to. Proto jsme nastoupili pouze s dvojicí hráček,“ řekl před utkáním hostující trenér Jindřich Bíla.

Jeho dvě svěřenkyně však obstály na výbornou. V úvodních dvouhrách svedly vítězné pětisetové zápasy a pak už jasně dominovaly. Do odvety ve své herně tak půjdou hráčky Moravského Krumlova v mnohem větší pohodě.

Extraliga žen, sezona 2022/2023

Výsledek utkání čtvrtfinále play off

SKST Charvát Havířov – TT Moravský Krumlov 2:5

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Lenka HARABASZOVÁ 2:3 (10,9,-10,-9,-8), Klára HRABICOVÁ 3:0 w.o., Agata ZAKRZEWSKA – Jekaterina ČERŇAVSKA 2:3 (-6,-7,9,8,-7), Klára HRABICOVÁ – Lenka HARABASZOVÁ 0:3 (-8,-6,-2), Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Jekaterina ČERŇAVSKA 0:3 (-6,-9,-5), Agata ZAKRZEWSKA 3:0 w.o., Klára HRABICOVÁ – Jekaterina ČERŇAVSKA 0:3 (-4,-4,-4).

Další program prvních utkání čtvrtfinále play off

Neděle, 19. března

SVS Hradec Králové – TJ Ostrava KST (13)

Neděle, 2. dubna

MH stolní tenis Ostrava – HB Ostrov H. Brod (15)

Kompletní informace o Extralize žen najdete ZDE

související články