O poslední individuální tituly ve Vlašimi

O víkendu se bude ve Vlašimi bojovat o poslední individuální tituly na mistrovství republiky v letošní sezoně. Hrát se bude o pět sad medailí ve dvouhrách a čtyřhrách kategorie U17. Přestože tato kategorie není součástí juniorského mistrovství Evropy, přihlásila se do turnaje prakticky kompletní domácí špička.


Chybět nebudou jedničky žebříčku U17 Štěpán Brhel z HB Ostrov a Helena Sommerová z pražské Kotlářky, oba mistři republiky v kategorii U15 Jindřich Morávek z Jiskry Strážnice a Hanka Kodetová ze Slavoje Praha.

Okruh favoritů je ovšem mnohem širší, Martin Šíp z pražské Kotlářky, Daniel Košťál z Havířova nebo Matyáš Lebeda ze Sokola Hradec Králové budou chtít určitě promluvit do bojů o medaile. Ve dvouhře juniorek vyzvou Helenu Sommerovou liberecká Monika Pařízková, Tereza Bártová ze Sokola Hradec Králové nebo členky reprezentace kadetek Veronika Poláková, Vendula Šichanová, Anna Holejšovská a Magdaléna Ščibraniová.

Program šampionátu začíná v sobotu slavnostním zahájení v 9 hodin, nové mistry a mistryně republiky budeme znát v neděli po 15. hodině.

Kompletní informace o turnaji najdete ZDE

související články