KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

NH Ostrava

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

KT Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Vlašim A

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 17.02.2024 / 10:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 17.02.2024 / 14:00

KONEC

MH stolní tenis Ostrava

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 18.02.2024 / 14:00

KONEC

MK Řeznovice

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 18.02.2024 / 16:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 23.02.2024 / 17:00

6:2
KONEC

TTC Ostrava 2016

KT Praha

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 17:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 23.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SK Dobré

Extraliga žen / 24.02.2024 / 15:00

PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

MK Řeznovice

Extraliga žen / 24.02.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 25.02.2024 / 10:00

PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 25.02.2024 / 16:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 29.02.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 02.03.2024 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SVS Hradec Králové PROFIRISK

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 02.03.2024 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 02.03.2024 / 18:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

MH stolní tenis Ostrava

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 03.03.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 03.03.2024 / 15:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 06.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 07.03.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

SK Dobré

Extraliga žen / 08.03.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 08.03.2024 / 18:00

0:0

V Jaroměři a Hostinném proběhly další BTM

Česká mládežnická špička bojovala o víkendu v Jaroměři a Hostinném o medaile a další body do žebříčků v bodovacích turnajích mládeže kategorií U19 až U13. A dařilo se většinou favoritům. Triumfy v nejstarší kategorii vybojovali Martin Šíp a Veronika Poláková.

Junior z pražské Kotlářky svedl v semifinále dvouhry U19 veliký boj s Janem Škaldou z SK Dobré, ale uspěl v pěti setech a pak měl o něco jednodušší práci ve finále s Jindřichem Morávkem z TJ Ostrava KST. Veronika Poláková naproti tomu pětisetový boj svedla až ve finále s Terezou Bártovou. Nakonec hráčku Sokola Hradec Králové porazila a radovala se z celkového vítězství.

V kategorii U17 si pro zlato došel havířovský Martin Slaný, když ve finále přehrál stále ještě kadeta Jana Škaldu 3:2 na sety. Stejnou kategorii děvčat ovládla Vendula Šichanová.

Překvapení se zrodilo ve finále dvouhry děvčat U15, když Adéla Bártová porazila v pěti setech favorizovanou Simonu Holubovou z Hodonína. Naproti tomu výhra Jakuba Kabelky z Ústí nad Labem se očekávalo. V semifinále a ani ve finále neztratil ani set.

V nejmladší kategorii se z vítězství radovali zlínský Vojtěch Laštovka a Laura Maršíčková z Vlašimi. Ta ve finále přehrála reprezentační kolegyni Adélu Brhelovou z Hodonína.

Bodovací turnaje mládeže, sezona 2023/2024

Velká cena města Jaroměře U19

Dvouhra chlapců, semifinále: Martin Šíp (SK DDM Kotlářka Praha) – Jan Škalda (SK Dobré) 3:2 (10,6,-8,-10,8), Jindřich Morávek (TJ Ostrava KST) – Jakub Makara (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (9,13,6). Finále: Martin Šíp – Jindřich Morávek 3:1 (-10,2,4,7).

Dvouhra děvčat, semifinále: Veronika Poláková (HB Ostrov) – Vendula Šichanová (SK Dobré) 3:1 (9,9,-8,7), Tereza Bártová (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) – Adéla Sazimová (SK Dobré) 3:1 (-8,8,7,6). Finále: Veronika Poláková – Tereza Bártová 3:2 (5,-4,5,-6,6).

Čtyřhra chlapců, finále: Jiří Řeháček (STC Slaný), Martin Vaigl (HB Ostrov) – Jaroslav Bača, Antonín Baroš (SKST Havířov) 3:0 (5,4,4).

Čtyřhra děvčat, finále: Adéla Sazimová, Vendula Šichanová (SK Dobré) – Veronika Poláková (HB Ostrov), Anna Holejšovská (SKST Vlašim) 3:1 (-7,3,6,11).

BTM U17 Hostinné

Dvouhra chlapců, semifinále: Jan Škalda (SK Dobré) – Jiří Řeháček (STC Slaný) 3:2 (-8,8,6,-5,7), Martin Slaný (SKST Havířov) – Radim Nechyba (KST Apollo Ústí nad Labem) 3:1 (14,9,-9,9). Finále: Martin Slaný – Jan Škalda 3:2 (7,14,-2,-4,9).

Dvouhra děvčat, semifinále: Lucie Maurerová (TSM Kladno) – Jana Tomášková (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 3:1 (8,9,-5,7), Vendula Šichanová (SK Dobré) – Andrea Slámová (TSM Kladno) 3:1 (6,-10,7,3). Finále: Vendula Šichanová – Lucie Maurerová 3:1 (5,-10,1,5).

Čtyřhra chlapců, finále: Radim Nechyba (KST Apollo Ústí nad Labem), Jan Škalda (SK Dobré) – Martin Vaigl (HB Ostrov), Jiří Řeháček (STC Slaný) 3:2 (-9,14,-12,8,2).

Čtyřhra děvčat, finále: Lucie Maurerová, Andrea Slámová (TSM Kladno) – Anna Holejšovská (SKST Vlašim), Vendula Šichanová (SK Dobré) 3:2 (-5,10,-8,9,4).

Velká cena města Jaroměře U15

Dvouhra chlapců, semifinále: Matvii Tretiak (HB Ostrov) – Lukáš Lebeda (TTC Elizza Praha) 3:2 (6,-6,-2,7,5), Jakub Kabelka (KST Apollo Ústí nad Labem) – Oliver Olejník (SKST Havířov) 3:0 (7,4,11). Finále: Jakub Kabelka – Matvii Tretiak 3:0 (5,7,7).

Dvouhra děvčat, semifinále: Simona Holubová (SKST Hodonín) – Laura Maršíčková (SKST Vlašim) 3:0 (5,8,8), Adéla Bártová (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) – Adéla Brhelová (SKST Hodonín) 3:1 (7,-3,8,5). Finále: Adéla Bártová – Simona Holubová 3:2 (-4,10,8,-11,8).

Čtyřhra chlapců, finále: Ondřej Král (SKST Hodonín), Tomáš Skřivánek (SK Přerov) – Jakub Kabelka (KST Apollo Ústí nad Labem), Ondřej Morávek (TJ Jiskra Strážnice) 3:1 (-8,11,8,5).

Čtyřhra děvčat, finále: Tereza Kovaříčková, Elena Kuchařová (SK Dobré) – Simona Holubová (SKST Hodonín), Eliška Vožická (HB Ostrov) 3:0 (6,8,8).

BTM U13 Hostinné

Dvouhra chlapců, semifinále: Vojtěch Laštovka (SKT Zlín) – Jakub Cupák (KST FOSFA LVA) 3:0 (5,7,3), Tobiáš Fabián (TTC F-M) – Filip Bednář (SK DDM Kotlářka Praha 3:1 (5,-13,7,6). Finále: Vojtěch Laštovka – Tobiáš Fabián 3:1 (7,-7,5,5).

Dvouhra děvčat, semifinále: Laura Maršíčková (SKST Vlašim) – Ester Vyskočilová (SK Dobré) 3:1 (-11,9,3,6), Adéla Brhelová (SKST Hodonín) – Kristýna Konečná (KST Hluk) 3:2 (4,-9,1,-5,5). Finále: Laura Maršíčková – Adéla Brhelová 3:0 (5,5,7).

Čtyřhra chlapců, finále: Tobiáš Fabián (TTC F-M), Kristián Píš (SK Přerov) – Radim Gazárek, Tomáš Matuška (TJ Tatran Hostinné) 3:2 (-10,9,-6,9,12).

Čtyřhra děvčat, finále: Adéla Brhelová (SKST Hodonín), Laura Maršíčková (SKST Vlašim) – Ester Vyskočilová (SK Dobré), Zuzana Ondračková (TTC F-M) 3:2 (7,7,-5,-10,7).

Kompletní výsledky Velké ceny města Jaroměře U19 najdete ZDE

Kompletní výsledky BTM U17 Hostinné najdete ZDE

Kompletní výsledky Velké ceny města Jaroměře U15 najdete ZDE

Kompletní výsledky BTM U13 Hostinné najdete ZDE

související články