KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0

Vstupenky na Superfinále rychle mizí

V pátek se rozhodne v posledním kole základní části Extraligy mužů o složení čtvrtfinálových dvojic pro play off. A pak začne závěrečný boj o mistrovský titul, který vyvrcholí 5. května v Superfinále. To se bude hrát od 18 hodin v UNYP Arene v Praze-Libni a vstupenky na toto utkání v předprodeji rychle mizí.

Bude to poprvé, kdy o vítězi soutěže a novém mistru republiky rozhodne jediné utkání. Kdo v něm bude hrát, to není samozřejmě ještě zdaleka jisté. Jisté ovšem je, že se bude hrát před mimořádnou kulisou. „Dali jsme do prodeje další várku VIP vstupenek, protože ta původní už je vyprodána. A také rychle ubývají vstupenky na tribunu. Těch už je prodáno kolem sedmi stovek. Jsme moc rádi, že je o vrchol mužské klubové sezony takový zájem a věřím, že si Superfinále užijí hráči i fanoušci. V současné době ještě ladíme společně s pořadatelskou agenturou detaily doprovodného programu, ale mohu slíbit, že to bude velká show,“ říká předseda Asociace profesionálních klubů Miroslav Jinek.

Osmička účastníků play off je už pár kol jistá, je už jen otázkou, kdo proti komu nastoupí ve čtvrtfinále a jak bude vypadat kompletní pavouk vyřazovacích bojů. Největšími favority na titul, a tedy i účast v Superfinále, jsou jistý vítěz základní části a obhájce titulu HB Ostrov H. Brod, dále pak pražské El Niňo, Cheb a také Havířov. Družstva, která jsou aktuálně v elitní čtyřce extraligové tabulky.

Vstupenky na Superfinále můžete zakoupit ZDE

související články