K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Bodovací turnaje mládeže proběhly ve Vlašimi a Neratovicích

PENKAVOVA Kristyna BrychtaJan_ITTFCzechJuniorCadetOpen_20170211_124054_D72_5649

Kristýna Pěnkavová nenašla mezi staršími žačkami přemožitelku a v Neratovicích vyhrála

Letos podruhé bojovali mladí hráči a hráčky na bodovacích turnajích. Velká cena města Vlašimi nabídla velké boje o prvenství v kategoriích mladšího a nejmladšího žactva, na Velké ceně Neratovic se představily kategorie dorostu a staršího žactva.

V turnaji dorostenců a dorostenek sice chybělo několik jmen z řad reprezentantů, i přesto měli z vítězství radost David Průša a Anna Matějovská, která ve finále porazila účastnici loňského MEJ juniorů v Záhřebu Stanislavu Slezákovou. V kategorii staršího žactva dominovali Šimon Jadrný a Kristýna Pěnkavová.

Pohár pro vítěze turnaje ve Vlašimi v kategoriích mladšího žactva si odvezli Jan Pisár (společně se Štěpánem Waldhauserem vyhráli i čtyřhru) a Michaela Dosedělová, dvouhru nejmladšího žactva vyhráli Jindřich Morávek a Kateřina Pisárová, která společně s Adélou Sazimovou vyhrála také čtyřhru.

 

Bodovací turnaje mládeže ve Vlašimi a Neratovicích

Dorostenci A, dvouhra, semifinále: David Průša (TTC Elizza Praha) – Michal Blinka (SKST Liberec) 3:0 (8,8,5), Jan Gorecki – Vojtěch Mynář (oba SKST Baník Havířov) 3:1 (8,3,-8,7), finále: David Průša – Jan Gorecki 3:2 (-5,-6,6,10,10).

Dorostenci B, dvouhra, semifinále: Dominik Kříž (Sokol Velká Hleďsebe) – Lukáš Zeman (KST Orel České Budějovice) 3:1 (4,7,-9,8), Adam Končal (Sokol Plzeň V) – Dan Janovský (Sokol Hradec Králové 2) 3:0 (4,10,1), finále: Dominik Kříž – Adam Končal 3:2 (11,-8,-6,7,9).

Dorostenky A, dvouhra, semifinále: Stanislava Slezáková (KST Hluk) – Gabriela Štěpánová (SKST Baník Havířov) 3:0 (4,5,8), Anna Matějovská (SKST Vlašim) – Sára Allertová (SKST Baník Most) 3:2 (-8,12,-10,7,7), finále: Anna Matějovská – Stanislava Slezáková 3:2 (10,-9,9,-8,15).

Dorostenky B, dvouhra, semifinále: Helena Sommerová (SK DDM Kotlářka Praha) – Klára Witozsová (SKST Baník Havířov) 3:0 (5,10,9), Anna Klempererová (Sokol Hradec Králové 2) – Andrea Hromiaková (TJ Sokol Plzeň V) 3:0 (9,7,11), finále: Anna Klempererová – Helena Sommerová 3:1 (-8,8,9,9).

Dorostenci, čtyřhra, finále: Michal Blinka (SKST Liberec), Filip Vybíral (SKST Baník Havířov) – Daniel Bárta (TJ Jiskra Havlíčkův Brod), Ondřej Lapčík (SKST Hodonín) 3:2 (10,4,-9,-5,6).

Dorostenky, čtyřhra, finále: Sára Allertová (SKST Baník Most), Michela Viktorínová (KST Zlín) – Tereza Kozáková, Terezie Sazimová (Sokol Hradec Králové 2) 3:2 (-8,8,9,-7,7).

Starší žáci A, dvouhra, semifinále: Šimon Jadrný (HB Ostrov Havlíčkův Brod) – Dan Janovský (Sokol Hradec Králové 2) 3:0 (9,4,9), Kryštof Přída (SK DDM Kotlářka Praha) – Jakub Slapnička (TJ ČZ Strakonice) 3:0 (9,1,6), finále: Šimon Jadrný – Kryštof Přída 3:0 (6,4,8).

Starší žáci B, dvouhra, semifinále: Vít Kadlec (TTC Elizza Praha) – Lukáš Slavík (TJ Sokol Děhylov) 3:2 (-8,-5,6,7,6), Václav Vítů (TJ Krupka) – Michal Petr (KST Blansko) 3:1 (9,3,-8,5), finále: Vít Kadlec – Václav Vítů 3:0 (7,3,7).

Starší žačky A, dvouhra, semifinále: Kristýna Pěnkavová (SKST Vlašim) – Klára Witozsová (SKST Baník Havířov) 3:0 (11,8,1), Niamh Štricová (SK DDM Kotlářka Praha) – Jana Vašendová (TJ Ostrava KST) 3:2 (10,-7,10,-8,10), finále: Kristýna Pěnkavová – Niamh Štricová 3:0 (7,8,6).

Starší žačky B, dvouhra, semifinále: Eva Pokorná KST ZŠ Vyšší Brod) – Pavla Bačinová (SK Dobré) 3:2 (-4,3,-9,8,8), Michaela Botková (TJ AŠ Mladá Boleslav) – Kristýna Bajgerová (TJ Ostrava KST) 3:0 (5,8,4), finále: Michaela Botková – Eva Pokorná 3:2 (-8,-2,9,4,8).

Mladší žáci A, dvouhra, semifinále: Štěpán Brhel (SKST Hodonín) – Filip Karel (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:1 (5,-7,5,9), Jan Pisár (KST Rakovník) – Václav Vítů (TJ Krupka) 3:0 (2,7,8), finále: Jan Pisár – Štěpán Brhel 3:2 (-9,6,-9,9,8).

Mladší žáci B, dvouhra, semifinále: Aleš Brandtl (SK Cítoliby) – David Vesecký (STC Slaný) 3:1 (5,-3,7,6), Martin Bureš (TJ Jiskra Strážnice) – Filip Luxemburk (SK DDM Kotlářka Praha) 3:2 (-8,8,8,-3,3), finále: Martin Bureš – Aleš Brandtl 3:1 (8,5,-10,8).

Mladší žačky A, dvouhra, semifinále: Michaela Dosedělová (TJ Baník Březenecká) – Patricie Segetová (TJ Sokol Děhylov) 3:0 (7,14,9), Tereza Bártová (Sokol Hradec Králové 2) – Nela Hanáková (TJ Sokol Vsetín) 3:0 (7,9,5), finále: Michaela Dosedělová – Tereza Bártová 3:0 (10,5,8).

Mladší žačky B, dvouhra, semifinále: Adéla Sazimová (SK Dobré) – Kristýna Holíková (TJ Sokol Vsetín) 3:0 (8,2,6), Lucie Janáčková (TJ Žďár nad Sázavou) – Vendula Šichanová (SK Dobré) 3:0 (4,2,9), finále: Lucie Janáčková – Adéla Sazimová 3:0 (7,6,6).

Mladší žáci, čtyřhra, finále: Jan Pisár (KST Rakovník), Štěpán Waldhauser (SKST Liberec) – Vojtěch Benda, Štěpán Brhel (SKST Hodonín) 3:0 (2,5,8).

Mladší žačky, čtyřhra, finále: Barbora Březinová (SK Frýdlant nad Ostravicí), Nela Hanáková (TJ Sokol Vsetín) – Michaela Dosedělová (TJ Baník Březenecká), Bára Straková (TJ Sokol Děhylov) 3:0 (5,7,5).

Nejmladší žáci, dvouhra, semifinále: Jindřich Morávek (TJ Jiskra Strážnice) – Martin Šíp (SK DDM Kotlářka Praha) 3:2 (-8,8,7,-7,8), Jakub Hitzger (HB Ostrov Havlíčkův Brod) – Dan Volhejn (TJ Sokol Chrudim) 3:0 (8,4,10), finále: Jindřich Morávek – Jakub Hitzger 3:2 (-4,-7,8,6,8).

Nejmladší žačky, dvouhra, semifinále: Kateřina Pisárová (KST Rakovník) – Tereza Lošťáková (TJ Jiskra Aš) 3:0 (7,8,2), Adéla Sazimová (SK Dobré) – Veronika Mazalová (TJ Olympia Bruntál) 3:2 (-12,8,-5,3,5), finále: Kateřina Pisárová – Adéla Sazimová 3:1 (-8,2,11,2).

Mladší žáci, čtyřhra, finále: Martin Šíp (SK DDM Kotlářka Praha ), David Vesecký (STC Slaný) – Milan Halabrín (TJ Sokol Lhenice), Tomáš Kment (TJ Nový Jičín) 3:2 (-11,7,8,-10,8).

Mladší žačky, čtyřhra, finále: Kateřina Pisárová (KST Rakovník), Adéla Sazimová (SK Dobré) – Veronika Mazalová (TJ Olympia Bruntál), Magdaléna Ščibraniová (TJ Nový Jičín) 3:0 (4,6,4).