K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

České týmy v Senci na finále nedosáhly


Na Slovensku skončil první turnaj seriálu JOOLA Satellite Tour 2020

Po soutěžích jednotlivců byly v rámci úvodního turnaje seriálu JOOLA Satellite Tour 2020 v Senci na programu soutěže družstev. Přestože do bojů zasáhly tři reprezentační týmy České republiky v obou kategoriích, do finále se neprobojoval ani jeden z nich. Jejich maximem bylo semifinále.

Družstvo tvořili tři hráči nebo tři hráčky, vždy po jednom z každé věkové kategorie. První družstvo České republiky ve složení Martin Slaný, Štěpán Brhel a Ondřej Květon prohrálo v semifinále s pozdějším vítězem Maďarskem, béčko ve složení Jan Škalda, Martin Šíp a Adam Štalzer nestačilo na Prievidzu.

V soutěži družstev dívek měla Česká republika v semifinále rovněž dvojí zastoupení. Áčko ve složení Veronika Poláková, Kateřina Pisárová a Klára Hrabicová prohrálo s Maďarkami, které turnaj vyhrály, béčko ve složení Anna Holejšovská, Adéla Sazimová a Anna Klempererová nestačilo na Slovensko.

Seriál se po jednodenní přestávce přesouvá do Havířova, kde ovšem bude ve dnech 12. a 13. srpna kvůli hygienickým omezením na území města odehrán v omezeném počtu účastníků.

 

JOOLA Satellite Tour 2020, Senec

Finálové výsledky družstev

Družstva chlapci, semifinále: Maďarsko A – ČESKÁ REPUBLIKA A 2:1. Botond Varga – Martin SLANÝ 3:1, Dávid Szántosi – Štěpán BRHEL 3:1, Erik Huzsvár – Ondřej KVĚTON 0:3 w.o. Prievidza – ČESKÁ REPUBLIKA B 2:1. Damián Flóro – Jan ŠKALDA 3:0, Tomáš Terezka – Martin ŠÍP 0:3, Filip Delinčák – Adam ŠTALZER 3:0. Finále: Maďarsko A – Prievidza 2:1. Botond Varga – Damián Flóro 3:1, Dávid Szántosi – Tomáš Terezka 3:0, Erik Huzsvár – Filip Delinčák 0:3 w.o.

Družstva dívky, semifinále: Slovensko A – ČESKÁ REPUBLIKA B 2:1. Bianka Diková – Anna HOLEJŠOVSKÁ 0:3, Dominika Wiltschková – Adéla SAZIMOVÁ 3:1, Eliška Štullerová – Anna KLEMPEREROVÁ 3:1. Maďarsko A – ČESKÁ REPUBLIKA A 2:1. Sophie Barcsaiová – Veronika POLÁKOVÁ 1:3, Kendra Molnárová – Kateřina PISÁROVÁ 3:0, Anna Volenticsová – Klára HRABICOVÁ 3:1. Finále: Maďarsko A – Slovensko A 3:0. Sophie Barcsaiová – Bianka Diková 3:0, Kendra Molnárová – Dominika Wiltschková 3:1, Anna Volenticsová – Eliška Štullerová 3:1.

Kompletní výsledky najdete ZDE