K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Členové Swaythling clubu se v Praze sešli na výročním setkání


Schůzky se zúčastnilo 20 členů z 29

Ve středu 25. dubna odpoledne proběhlo tradiční výroční setkání české sekce Swaythling clubu International (SCI). Do restaurace Zlatý klas na pražském Smíchově zavítalo 20 členů z 29. Všichni zúčastnění uctili minutou ticha nedávno zemřelé významné osobnosti českého stolního tenisu – dvojnásobného mistra Evropy Vladimíra Mika a bývalého předsedu ČAST Ivana Fürbachera.

Swaythling club každoročně uděluje cenu za celoživotní přínos pro český stolní tenis. Letos ocenění získal MUDr. Antonín Gavlas, otec mistra republiky ve dvouhře za rok 2017 Antonína Gavlase. Tradiční ocenění pro členy SCI, kteří slaví významná životní jubilea obdrželi: Zdeněk Remeš (70), Blanka Šilhanová-Přádová (65), Marie Hrachová (55) a Hana Valentová (45).

Předseda SCI Jaroslav Staněk ve svém projevu pochválil spolupráci Swaythling clubu s Českou asociací stolního tenisu a ocenil významnou podporu, kterou ČAST prokazuje tomuto elitnímu sdružení bývalých úspěšných reprezentantů. Jednou z priorit, kterou se Výkonný výbor ČAST snaží výrazně prosazovat, je servisní a finanční podpora české sekce SCI.

Staněk dále připomněl volbu nového vedení a zejména nového předsedy SCI International, která se bude konat příští týden na MS v Halmstadu. Této volby se jako delegát zúčastní i současný předseda ČAST a člen SCI Zbyněk Špaček.