Extraliga mužů 2018/2019

nejúspěšnější hráč

Jakub Kleprlík

84 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Jakub Kleprlík 84 %
2. Dmitrij Prokopcov 82.61 %
3. Stanislav Kučera 81.82 %
4. Tomáš Tregler 77.27 %
5. Petr David 74.19 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Petr David 23
2. Jakub Kleprlík 21
3. Samuel Kalužný 20
4. Tomáš Pavelka 19
5. Dmitrij Prokopcov 19
VÍCE

SÉRIE VÝHER

SF SKK EL Niňo Praha

14

VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

TTC Ostrava 2016

KT Praha

Extraliga mužů / 29.04.2019 / 18:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 29.04.2019 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 29.04.2019 / 18:00 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SF SKK EL Niňo Praha 16 61:20 58
2. SKST EUROMASTER Liberec 16 51:41 46
3. TTC Ostrava 2016 16 50:37 44
4. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 16 47:45 43
5. DTJ Hradec Králové 16 43:46 41
6. KT Praha 16 45:47 41
7. TJ Ostrava KST 16 46:52 36
8. SKST Charvát Baník Havířov 16 41:50 32
9. SKST Hodonín - STAVOIMPEX 16 17:63 19
kompletní tabulka

Play off

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. SF SKK EL Niňo Praha 16 13 0 1 0 61:20 58
2. SKST EUROMASTER Liberec 16 8 0 4 0 51:41 46
3. TTC Ostrava 2016 16 7 0 5 0 50:37 44
4. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 16 6 0 4 0 47:45 43
5. DTJ Hradec Králové 16 7 0 6 0 43:46 41
6. KT Praha 16 6 0 6 0 45:47 41
7. TJ Ostrava KST 16 3 0 4 0 46:52 36
8. SKST Charvát Baník Havířov 16 4 0 10 0 41:50 32
9. SKST Hodonín - STAVOIMPEX 16 0 0 14 0 17:63 19

1. kolo

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 30.08.2018 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 31.08.2018 / 18:00 /

KT Praha

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 31.08.2018 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 31.08.2018 / 18:00 /

2. kolo

SKST EUROMASTER Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 06.09.2018 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 07.09.2018 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 07.09.2018 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SKST Hodonín - STAVOIMPEX

Extraliga mužů / 07.09.2018 / 18:40 /

3. kolo

KT Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 26.09.2018 / 18:00 /

SKST Hodonín - STAVOIMPEX

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 28.09.2018 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 28.09.2018 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 12.10.2018 / 18:00 /

4. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 04.10.2018 / 18:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 05.10.2018 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 05.10.2018 / 18:00 /

SKST Hodonín - STAVOIMPEX

KT Praha

Extraliga mužů / 05.10.2018 / 18:00 /

5. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 16.10.2018 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

SKST Hodonín - STAVOIMPEX

Extraliga mužů / 18.10.2018 / 18:00 /

KT Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 19.10.2018 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 19.10.2018 / 18:00 /

6. kolo

TTC Ostrava 2016

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 01.11.2018 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 02.11.2018 / 18:00 /

SKST Hodonín - STAVOIMPEX

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 02.11.2018 / 18:00 /

KT Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 02.11.2018 / 18:00 /

7. kolo

KT Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 22.11.2018 / 18:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 23.11.2018 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

SKST Hodonín - STAVOIMPEX

Extraliga mužů / 23.11.2018 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 23.11.2018 / 18:00 /

8. kolo

TJ Ostrava KST

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 27.11.2018 / 18:00 /

SKST Hodonín - STAVOIMPEX

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 29.11.2018 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 30.11.2018 / 18:00 /

KT Praha

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 30.11.2018 / 18:00 /

9. kolo

DTJ Hradec Králové

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 13.12.2018 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

SKST Hodonín - STAVOIMPEX

Extraliga mužů / 14.12.2018 / 18:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

KT Praha

Extraliga mužů / 14.12.2018 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 14.12.2018 / 18:00 /

10. kolo

SKST EUROMASTER Liberec

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 03.01.2019 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 04.01.2019 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

KT Praha

Extraliga mužů / 04.01.2019 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 04.01.2019 / 18:00 /

11. kolo

TJ Ostrava KST

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 10.01.2019 / 18:00 /

SKST Hodonín - STAVOIMPEX

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 11.01.2019 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 11.01.2019 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.01.2019 / 18:00 /

12. kolo

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

KT Praha

Extraliga mužů / 17.01.2019 / 18:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 18.01.2019 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST Hodonín - STAVOIMPEX

Extraliga mužů / 18.01.2019 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 18.01.2019 / 18:00 /

13. kolo

DTJ Hradec Králové

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 31.01.2019 / 18:00 /

KT Praha

SKST Hodonín - STAVOIMPEX

Extraliga mužů / 01.02.2019 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 01.02.2019 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 01.02.2019 / 18:00 /

14. kolo

TJ Ostrava KST

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 15.01.2019 / 18:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 07.02.2019 / 17:00 /

TTC Ostrava 2016

KT Praha

Extraliga mužů / 07.02.2019 / 18:00 /

SKST Hodonín - STAVOIMPEX

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 07.02.2019 / 18:00 /

15. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 21.02.2019 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 22.02.2019 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SKST Hodonín - STAVOIMPEX

Extraliga mužů / 22.02.2019 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

KT Praha

Extraliga mužů / 22.02.2019 / 18:00 /

16. kolo

SKST Hodonín - STAVOIMPEX

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 14.03.2019 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

KT Praha

Extraliga mužů / 15.03.2019 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 15.03.2019 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 15.03.2019 / 18:00 /

17. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 17.03.2019 / 15:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 21.03.2019 / 18:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

SKST Hodonín - STAVOIMPEX

Extraliga mužů / 22.03.2019 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

KT Praha

Extraliga mužů / 22.03.2019 / 18:00 /

18. kolo

KT Praha

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 04.04.2019 / 18:00 /

SKST Hodonín - STAVOIMPEX

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 05.04.2019 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 05.04.2019 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 05.04.2019 / 18:00 /

1/1/1. kolo

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 29.04.2019 / 18:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 29.04.2019 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

KT Praha

Extraliga mužů / 29.04.2019 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 29.04.2019 / 18:00 /

1/1/2. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 01.05.2019 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 01.05.2019 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 01.05.2019 / 18:00 /

KT Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 01.05.2019 / 18:00 /

1/2/1. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 08.05.2019 / 18:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 09.05.2019 / 18:00 /

1/2/2. kolo

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 10.05.2019 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 11.05.2019 / 18:00 /

1/3/1. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 22.05.2019 / 18:00 /

1/3/2. kolo

TTC Ostrava 2016

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 24.05.2019 / 18:00 /

1/3/3. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 26.05.2019 / 18:00 /

Extraliga mužů

vedoucí soutěže

Henžel Miroslav

+420 724 049092

henzel.miroslav@seznam.cz
ADRESA

Ostrava-Jih, Dubina, Václava Jiřikovského 165/23

DTJ Hradec Králové

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Lučan Martin

+420 604 157410

lucanm@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Flash 40+***, plast, bíl

Stoly: Butterfly, Centrefold, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové

KT Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Truhlář Karel

+420 603 440575

radek.truhlar@ttt.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Nittaku Premium 40+***, plast,

Stoly: Butterfly-Centerfold-modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice

SF SKK EL Niňo Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Kaucký Petr

+420 603 458643

petrkaucky@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar 40+ SYNTT NG***, plast,

Stoly: Tibhar, Smash 28, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6

SKST Charvát Baník Havířov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Endal Nikolas

+420 603 722478

skst.banikhavirov@tiscali.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar 40+ SL***, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000 SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST EUROMASTER Liberec

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Protiva Martin

+420 777 263342

martinprotiva@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Flash 40+***, plast, bíl

Stoly: Butterfly, Centerfold, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec

SKST Hodonín - STAVOIMPEX

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Brhel Richard

+420 777 239083

skst.hodonin@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA Perform 40+***, plast, b

Stoly: STIGA, Expert Roller, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

TJ Ostrava KST

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bajger Zbyněk

+420 606 455957

zbynekbajger@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar 40+Syntt NG***, plast,

Stoly: Andro, Magnum, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská Ostrava

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Lebeda Michal st.

+420 602 412368

uslebeda@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Flash 40+***, plast, Bíl

Stoly: Butterfly, Centrefold, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové

TTC Ostrava 2016

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Demek Tomáš

+420 734 436525

tomas.demek@post.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly S40+***, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava