Extraliga žen 2011/2012

nejúspěšnější hráč

Kateřina Pěnkavová

95.45 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Kateřina Pěnkavová 95.45 %
2. Hana Kubátová 85.71 %
3. Lenka Harabaszová 82.5 %
4. Dagmar Ilievová 77.42 %
5. Alena Vachovcová 76.92 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Kateřina Pěnkavová 42
2. Aneta Širučková 37
3. Hana Kubátová 36
4. Olesia Stakhova 36
5. Hana Valentová 33
VÍCE

SÉRIE VÝHER

SKST Mart Hodonín A

13

VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

SKST Dubňany A

Spartak Hluk A

Extraliga žen / 18.03.2012 / 10:00 /

MSK ČP Břeclav A Gumotex

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 18.03.2012 / 10:00 /

TTC Litoměřice A

BSK Malenovice A

Extraliga žen / 18.03.2012 / 13:00 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK ČP Břeclav A Gumotex 18 105:31 52
2. SKST Mart Hodonín A 18 103:26 50
3. SK Frýdlant nad Ostravicí A 18 99:36 48
4. Spartak Hluk A 18 76:67 39
5. BSK Malenovice A 18 72:75 37
6. SK Dobré A 18 72:67 37
7. Baník Havířov A 18 62:83 30
8. SKST Dubňany A 18 43:98 25
9. TTC Litoměřice A 18 35:102 22
10. SKST Děčín A 18 24:106 20
kompletní tabulka

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. MSK ČP Břeclav A Gumotex 18 17 0 1 0 105:31 52
2. SKST Mart Hodonín A 18 16 0 2 0 103:26 50
3. SK Frýdlant nad Ostravicí A 18 15 0 3 0 99:36 48
4. Spartak Hluk A 18 10 1 7 0 76:67 39
5. BSK Malenovice A 18 8 3 7 0 72:75 37
6. SK Dobré A 18 9 1 8 0 72:67 37
7. Baník Havířov A 18 6 0 12 0 62:83 30
8. SKST Dubňany A 18 2 3 13 0 43:98 25
9. TTC Litoměřice A 18 1 2 15 0 35:102 22
10. SKST Děčín A 18 0 2 16 0 24:106 20

1. kolo

Spartak Hluk A

SK Frýdlant nad Ostravicí A

Extraliga žen / 17.09.2011 / 15:00 /

Baník Havířov A

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 17.09.2011 / 15:00 /

MSK ČP Břeclav A Gumotex

BSK Malenovice A

Extraliga žen / 17.09.2011 / 16:00 /

SKST Děčín A

TTC Litoměřice A

Extraliga žen / 17.09.2011 / 16:00 /

SK Dobré A

SKST Dubňany A

Extraliga žen / 17.09.2011 / 17:00 /

2. kolo

SK Dobré A

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 16.09.2011 / 18:00 /

Baník Havířov A

SKST Dubňany A

Extraliga žen / 16.09.2011 / 18:00 /

Spartak Hluk A

BSK Malenovice A

Extraliga žen / 18.09.2011 / 10:00 /

MSK ČP Břeclav A Gumotex

SK Frýdlant nad Ostravicí A

Extraliga žen / 18.09.2011 / 10:00 /

3. kolo

SKST Mart Hodonín A

SKST Dubňany A

Extraliga žen / 18.09.2011 / 10:00 /

SK Frýdlant nad Ostravicí A

Baník Havířov A

Extraliga žen / 22.10.2011 / 14:00 /

TTC Litoměřice A

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Extraliga žen / 22.10.2011 / 14:00 /

BSK Malenovice A

SK Dobré A

Extraliga žen / 22.10.2011 / 17:00 /

SKST Děčín A

Spartak Hluk A

Extraliga žen / 22.10.2011 / 18:00 /

4. kolo

SKST Děčín A

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Extraliga žen / 23.10.2011 / 10:00 /

TTC Litoměřice A

Spartak Hluk A

Extraliga žen / 23.10.2011 / 10:00 /

SK Frýdlant nad Ostravicí A

SK Dobré A

Extraliga žen / 23.10.2011 / 10:00 /

BSK Malenovice A

Baník Havířov A

Extraliga žen / 23.10.2011 / 14:00 /

5. kolo

Spartak Hluk A

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Extraliga žen / 04.11.2011 / 18:00 /

SKST Mart Hodonín A

SK Frýdlant nad Ostravicí A

Extraliga žen / 05.11.2011 / 14:00 /

SKST Dubňany A

BSK Malenovice A

Extraliga žen / 05.11.2011 / 15:00 /

Baník Havířov A

SKST Děčín A

Extraliga žen / 05.11.2011 / 15:00 /

SK Dobré A

TTC Litoměřice A

Extraliga žen / 05.11.2011 / 17:00 /

6. kolo

SK Dobré A

SKST Děčín A

Extraliga žen / 06.11.2011 / 10:00 /

SKST Mart Hodonín A

BSK Malenovice A

Extraliga žen / 06.11.2011 / 10:00 /

SKST Dubňany A

SK Frýdlant nad Ostravicí A

Extraliga žen / 06.11.2011 / 10:00 /

Baník Havířov A

TTC Litoměřice A

Extraliga žen / 06.11.2011 / 14:00 /

7. kolo

Spartak Hluk A

Baník Havířov A

Extraliga žen / 26.11.2011 / 08:00 /

SK Frýdlant nad Ostravicí A

BSK Malenovice A

Extraliga žen / 26.11.2011 / 14:00 /

TTC Litoměřice A

SKST Dubňany A

Extraliga žen / 26.11.2011 / 14:00 /

MSK ČP Břeclav A Gumotex

SK Dobré A

Extraliga žen / 26.11.2011 / 16:00 /

SKST Děčín A

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 26.11.2011 / 17:00 /

8. kolo

Spartak Hluk A

SK Dobré A

Extraliga žen / 25.11.2011 / 18:00 /

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Baník Havířov A

Extraliga žen / 25.11.2011 / 18:00 /

TTC Litoměřice A

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 27.11.2011 / 08:30 /

SKST Děčín A

SKST Dubňany A

Extraliga žen / 27.11.2011 / 10:00 /

9. kolo

Baník Havířov A

SK Dobré A

Extraliga žen / 02.12.2011 / 13:00 /

SKST Dubňany A

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Extraliga žen / 10.12.2011 / 10:00 /

SK Frýdlant nad Ostravicí A

SKST Děčín A

Extraliga žen / 10.12.2011 / 14:00 /

BSK Malenovice A

TTC Litoměřice A

Extraliga žen / 10.12.2011 / 17:00 /

SKST Mart Hodonín A

Spartak Hluk A

Extraliga žen / 07.01.2012 / 16:00 /

10. kolo

SKST Mart Hodonín A

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Extraliga žen / 09.12.2011 / 18:00 /

SK Frýdlant nad Ostravicí A

TTC Litoměřice A

Extraliga žen / 11.12.2011 / 10:00 /

BSK Malenovice A

SKST Děčín A

Extraliga žen / 11.12.2011 / 14:00 /

Spartak Hluk A

SKST Dubňany A

Extraliga žen / 07.01.2012 / 10:00 /

11. kolo

SKST Mart Hodonín A

Baník Havířov A

Extraliga žen / 14.01.2012 / 10:00 /

SKST Dubňany A

SK Dobré A

Extraliga žen / 14.01.2012 / 10:00 /

SK Frýdlant nad Ostravicí A

Spartak Hluk A

Extraliga žen / 14.01.2012 / 14:00 /

TTC Litoměřice A

SKST Děčín A

Extraliga žen / 14.01.2012 / 14:00 /

BSK Malenovice A

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Extraliga žen / 14.01.2012 / 18:00 /

12. kolo

SKST Dubňany A

Baník Havířov A

Extraliga žen / 13.01.2012 / 18:00 /

SKST Mart Hodonín A

SK Dobré A

Extraliga žen / 13.01.2012 / 18:00 /

SK Frýdlant nad Ostravicí A

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Extraliga žen / 15.01.2012 / 10:00 /

BSK Malenovice A

Spartak Hluk A

Extraliga žen / 15.01.2012 / 14:00 /

13. kolo

SKST Dubňany A

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 06.01.2012 / 18:00 /

Baník Havířov A

SK Frýdlant nad Ostravicí A

Extraliga žen / 28.01.2012 / 15:00 /

MSK ČP Břeclav A Gumotex

TTC Litoměřice A

Extraliga žen / 28.01.2012 / 16:00 /

SK Dobré A

BSK Malenovice A

Extraliga žen / 28.01.2012 / 17:00 /

Spartak Hluk A

SKST Děčín A

Extraliga žen / 29.01.2012 / 13:00 /

14. kolo

SK Dobré A

SK Frýdlant nad Ostravicí A

Extraliga žen / 27.01.2012 / 17:00 /

MSK ČP Břeclav A Gumotex

SKST Děčín A

Extraliga žen / 29.01.2012 / 09:00 /

Spartak Hluk A

TTC Litoměřice A

Extraliga žen / 29.01.2012 / 10:00 /

Baník Havířov A

BSK Malenovice A

Extraliga žen / 29.01.2012 / 14:00 /

15. kolo

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Spartak Hluk A

Extraliga žen / 10.02.2012 / 18:00 /

SK Frýdlant nad Ostravicí A

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 11.02.2012 / 12:00 /

TTC Litoměřice A

SK Dobré A

Extraliga žen / 11.02.2012 / 14:00 /

SKST Děčín A

Baník Havířov A

Extraliga žen / 11.02.2012 / 16:00 /

BSK Malenovice A

SKST Dubňany A

Extraliga žen / 11.02.2012 / 16:00 /

16. kolo

BSK Malenovice A

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 10.02.2012 / 18:00 /

TTC Litoměřice A

Baník Havířov A

Extraliga žen / 12.02.2012 / 08:30 /

SK Frýdlant nad Ostravicí A

SKST Dubňany A

Extraliga žen / 12.02.2012 / 10:00 /

SKST Děčín A

SK Dobré A

Extraliga žen / 12.02.2012 / 10:00 /

17. kolo

SK Dobré A

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Extraliga žen / 09.02.2012 / 17:30 /

BSK Malenovice A

SK Frýdlant nad Ostravicí A

Extraliga žen / 25.02.2012 / 14:00 /

SKST Mart Hodonín A

SKST Děčín A

Extraliga žen / 25.02.2012 / 14:00 /

SKST Dubňany A

TTC Litoměřice A

Extraliga žen / 25.02.2012 / 15:00 /

Baník Havířov A

Spartak Hluk A

Extraliga žen / 25.02.2012 / 15:00 /

18. kolo

Baník Havířov A

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Extraliga žen / 10.02.2012 / 11:00 /

SK Dobré A

Spartak Hluk A

Extraliga žen / 24.02.2012 / 16:00 /

SKST Dubňany A

SKST Děčín A

Extraliga žen / 26.02.2012 / 10:00 /

SKST Mart Hodonín A

TTC Litoměřice A

Extraliga žen / 26.02.2012 / 10:00 /

19. kolo

SK Dobré A

Baník Havířov A

Extraliga žen / 15.03.2012 / 17:00 /

Spartak Hluk A

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 17.03.2012 / 15:00 /

SKST Děčín A

SK Frýdlant nad Ostravicí A

Extraliga žen / 17.03.2012 / 16:00 /

MSK ČP Břeclav A Gumotex

SKST Dubňany A

Extraliga žen / 17.03.2012 / 16:00 /

TTC Litoměřice A

BSK Malenovice A

Extraliga žen / 18.03.2012 / 13:00 /

20. kolo

SKST Děčín A

BSK Malenovice A

Extraliga žen / 17.03.2012 / 18:00 /

TTC Litoměřice A

SK Frýdlant nad Ostravicí A

Extraliga žen / 18.03.2012 / 09:00 /

MSK ČP Břeclav A Gumotex

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 18.03.2012 / 10:00 /

SKST Dubňany A

Spartak Hluk A

Extraliga žen / 18.03.2012 / 10:00 /

1/1/1. kolo

SK Frýdlant nad Ostravicí A

SK Dobré A

Extraliga žen / 31.03.2012 / 11:00 /

Spartak Hluk A

BSK Malenovice A

Extraliga žen / 31.03.2012 / 18:00 /

1/1/2. kolo

SK Dobré A

SK Frýdlant nad Ostravicí A

Extraliga žen / 06.04.2012 / 17:00 /

BSK Malenovice A

Spartak Hluk A

Extraliga žen / 06.04.2012 / 17:00 /

1/2/1. kolo

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Spartak Hluk A

Extraliga žen / 27.04.2012 / 18:00 /

SKST Mart Hodonín A

SK Frýdlant nad Ostravicí A

Extraliga žen / 27.04.2012 / 18:00 /

1/2/2. kolo

Spartak Hluk A

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Extraliga žen / 28.04.2012 / 10:00 /

SK Frýdlant nad Ostravicí A

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 29.04.2012 / 15:00 /

1/3/1. kolo

MSK ČP Břeclav A Gumotex

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 11.05.2012 / 18:00 /

1/3/2. kolo

SKST Mart Hodonín A

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Extraliga žen / 15.05.2012 / 18:00 /

1/3/3. kolo

MSK ČP Břeclav A Gumotex

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 22.05.2012 / 18:00 /

Extraliga žen

vedoucí soutěže

Drozda Václav

+420 734 436573

v.drozda@volny.cz
ADRESA

Mariánské Lázně, Mánesova 569

Baník Havířov A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Endal Nikolas

+420 603 722478

skst.banikhavirov@tiscali.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar

Stoly: Tibhar - modré

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

BSK Malenovice A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

+420 605 723925

m.cecava@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Double Fish

Stoly: Butterfly

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

MSK ČP Břeclav A Gumotex

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Nedoma Petr

+420 602 778121

petr.nedoma@canis.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Andro

Stoly: Andro - modré

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SK Dobré A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Rozínek Jan

+420 602 687140

sk.dobre@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: DHS

Stoly: Stiga - modré

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SK Frýdlant nad Ostravicí A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Hrachová Marie

+420 603 814069

marie.hrachova@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly

Stoly: Butterfly

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Děčín A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Meidl Zdeněk

+420 602 244962

zdenek.meidl@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Stiga Competition

Stoly: Stiga

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Dubňany A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Juřík Miroslav

+420 728 187947

jurik@vak-hod.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Stiga Optimum

Stoly: Butterfly

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Mart Hodonín A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Brhel Richard

+420 777 239083

skst.hodonin@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Stiga Optimum

Stoly: Stiga - modré

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Spartak Hluk A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Botková Andrea

+420 605 777829

andrea.botkova@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Stiga Competition

Stoly: Butterfly

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

TTC Litoměřice A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

+420 737 741071

petrpike@tiscali.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly

Stoly: Butterfly

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu