K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Czech Junior & Cadet Open 2015 se blíží


Velký zájem o turnaj, který bude opět hostit Hodonín

Czech Junior & Cadet Open ve stolním tenisu získává na popularitě. Na tento turnaj světového juniorského okruhu ITTF Premium Junior Circuit, který se opět uskuteční v Hodoníně, se přihlásil rekordní počet účastníků. O start na jihu Moravy projevilo zájem 364 mladých hráčů a hráček z 39 zemí z celého světa. “Určitě máme radost, že je o turnaj zájem, což ukazuje každoroční nárůst počtu přihlášených a také velký počet účastnických zemí – 39. Bohužel hala není nafukovací, takže dojde opět ke „škrtům“ a omezení účasti. ITTF Competition manažer turnaje povolil start čtyř hráčů z každé země v každé kategorii,“ říká ředitelka Czech Junior & Cadet Open 2015 Andrea Botková.

Czech Junior & Cadet Open 2015 se v Hodoníně uskuteční od 11. do 15. února. Na jihu Moravy se pochopitelně představí i početná skupina mladých reprezentantů České republiky. A jak vypadá „česká“ nominace na tento významný turnaj?

Štricová CZE 140822_02_web-(456)

Niamh Štricová nechybí v nominaci na Czech Junior & Cadet Open 2015


logo ČAST news male

Czech Junior & Cadet Open 2015

Nominace reprezentačních trenérů mládeže ČR:

JUNIOŘI

Tomáš Polanský, Stanislav Kučera, Jakub Němeček, Patrik Klos, Jiří Martinko, Vojtěch Rozinek, Vlastimil Buben, Ondřej Lapčík, Marek Vybíral, Karel Brát.

JUNIORKY

Barbora Kapounová, Kateřina Čechová, Denisa Pyskatá, Stanislava Slezáková, Markéta Ševčíková, Kamila Sikorová, Nikita Petrovová, Zdena Blašková, Anežka Ilčíková, Anna Matějovská.

KADETI

Tomáš Koldas, Jakub Plachta, Jan Valenta, Matěj Siwiec, David Průša, Filip Černota, Tomáš  Martinko, Filip Hromek.

KADETKY

Zdena Blašková, Anežka Ilčíková, Anna Matějovská, Niamh Štricová, Gabriela Štěpánová, Barbora Polívková, Linda Záděrová, Tereza Pytlíková.

CCO_CZ_verze

 

Informace o Czech Junior & Cadet Open 2015, včetně seznamu přihlášených, najdete na webu ITTF: http://www.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2512&category=WJC