KONEC

SKST Cheb

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 11.09.2022 / 16:30

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

SKST Liberec

Extraliga mužů / 15.09.2022 / 18:00

KONEC

NH Ostrava

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 16.09.2022 / 18:00

KONEC

TJ Sokol PP Hradec Králové

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 16.09.2022 / 18:00

KONEC

KT Praha

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 22.09.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 23.09.2022 / 15:00

6:0
KONEC

TTC Ostrava 2016

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 23.09.2022 / 17:00

KONEC

KT Praha

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 23.09.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 23.09.2022 / 18:00

6:3
KONEC

SF SKK El Niňo Praha

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 23.09.2022 / 18:00

KONEC

SVS Hradec Králové

SK Dobré

Extraliga žen / 24.09.2022 / 10:00

6:3
KONEC

TJ Ostrava KST

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 24.09.2022 / 14:00

6:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 25.09.2022 / 11:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

SKST Cheb

Extraliga mužů / 29.09.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov H. Brod

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 30.09.2022 / 13:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov, H. Brod

NH Ostrava

Extraliga mužů / 30.09.2022 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 30.09.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 30.09.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 30.09.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 30.09.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 30.09.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 30.09.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 30.09.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 01.10.2022 / 09:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SVS Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 01.10.2022 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 01.10.2022 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 01.10.2022 / 12:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov H. Brod

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 01.10.2022 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 01.10.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SVS Hradec Králové

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 02.10.2022 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 06.10.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 07.10.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 07.10.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

KT Praha

Extraliga mužů / 07.10.2022 / 18:00

0:0
Číslo týdne TERMÍN NÁZEV KATEGORIE MÍSTO
30 28.07.2022 - 30.07.2022 Czech U11&U13&U15 Open 2022 U11-U15 OMEGA centrum sportu a zdraví, Legionářská 1299/19, 77900 Olomouc Detail akce
31 01.08.2022 - 07.08.2022 WTT Youth Contender Agadir 2022 U11-U19 Agadir, Morocco Detail akce
31 07.08.2022 - 08.08.2022 XXX. JOOLA SATELLITE INTERNATIONAL YOUTH TOURNAMENT SENEC 7.-8.8.2022 U13-U19 Senec, Slnečné jazerá - Južná zóna Detail akce
32 07.08.2022 - 08.08.2022 XXX. JOOLA SATELLITE INTERNATIONAL YOUTH TOURNAMENT SENEC 7.-8.8.2022 U13-U19 Senec, Slnečné jazerá - Južná zóna Detail akce
32 08.08.2022 - 14.08.2022 WTT Youth Contender Helsingborg 2022 U11-U19 Helsingborg, Sweden Detail akce
32 10.08.2022 - 11.08.2022 XXX. JOOLA SATELLITE INTERNATIONAL YOUTH TOURNAMENT HAVÍŘOV 10.-11.8.2022 U13-U19 Havířov, Opletalova 1293/8c Detail akce
32 13.08.2022 - 14.08.2022 XXX. JOOLA SATELLITE INTERNATIONAL YOUTH TOURNAMENT HLUK 13.-14.8.2022 U13-U19 Hluk, Boršická 1313 Detail akce
33 19.08.2022 - 31.08.2022 WTT Youth Contender Cuenca 2022 U11-U19 Cuenca, Ecuador Detail akce
34 19.08.2022 - 31.08.2022 WTT Youth Contender Cuenca 2022 U11-U19 Cuenca, Ecuador Detail akce
34 22.08.2022 - 28.08.2022 WTT Youth Contender Amman 2022 U11-U19 Amman, Jordan Detail akce
35 19.08.2022 - 31.08.2022 WTT Youth Contender Cuenca 2022 U11-U19 Cuenca, Ecuador Detail akce
35 30.08.2022 - 05.09.2022 WTT Youth Contender Varazdin 2022 U11-U19 Varaždin, Croatia Detail akce
35 30.08.2022 - 05.10.2022 WTT Youth Contender Otocec 2022 U11-U19 Otocec, Slovenia Detail akce
36 30.08.2022 - 05.09.2022 WTT Youth Contender Varazdin 2022 U11-U19 Varaždin, Croatia Detail akce
36 30.08.2022 - 05.10.2022 WTT Youth Contender Otocec 2022 U11-U19 Otocec, Slovenia Detail akce
36 07.09.2022 WTT Youth Star Contender Skopje 2022 U15&U19 Skopje, North Macedonia Detail akce
36 10.09.2022 - 11.09.2022 BTM ČR 2022/23 – U19&U17 U17 & U19 Slavoj Praha Detail akce
36 10.09.2022 - 11.09.2022 BTM ČR 2022/23 – U15&U13 U13 & U15 Elizza Praha Detail akce
37 30.08.2022 - 05.10.2022 WTT Youth Contender Otocec 2022 U11-U19 Otocec, Slovenia Detail akce
37 14.09.2022 - 18.09.2022 EUROPEAN UNDER 21 CHAMPIONSHIPS U21 Kluž (Cluj-Napoca), (ROM) Detail akce
37 14.09.2022 - 18.09.2022 WTT Youth Contender Bangkok 2022 U11-U19 Bangkok, Thailand Detail akce
37 17.09.2022 BTM ČR 2022/23 – U11 U11 Moravský Beroun Detail akce
38 30.08.2022 - 05.10.2022 WTT Youth Contender Otocec 2022 U11-U19 Otocec, Slovenia Detail akce
38 19.09.2022 - 25.09.2022 WTT Youth Contender Tbilisi 2022 U11-U19 Tbilisi, Georgia Detail akce
38 24.09.2022 - 26.09.2022 WTT Youth Contender Darwin 2022 U11-U19 Darwin, Australia Detail akce
39 30.08.2022 - 05.10.2022 WTT Youth Contender Otocec 2022 U11-U19 Otocec, Slovenia Detail akce
39 24.09.2022 - 26.09.2022 WTT Youth Contender Darwin 2022 U11-U19 Darwin, Australia Detail akce
39 30.09.2022 - 02.10.2022 2022 Europe Youth Top 10 U19 Tours, Francie Detail akce
40 30.08.2022 - 05.10.2022 WTT Youth Contender Otocec 2022 U11-U19 Otocec, Slovenia Detail akce
40 03.10.2022 - 09.10.2022 WTT Youth Contender Podgorica 2022 U11-U19 Podgorica, Montenegro Detail akce
42 22.10.2022 - 23.10.2022 BTM ČR 2022/23 – U15&U13 U13 & U15 Opletalova 1293/8c, Havířov Detail akce
42 22.10.2022 - 23.10.2022 BTM ČR 2022/23 – U19&U17 U17 & U19 Varenská 3098/40a, Ostrava Detail akce
43 24.10.2022 - 30.10.2022 WTT Youth Contender Ismailia 2022 U11-U19 Ismailia, Egypt Detail akce
43 30.10.2022 - 05.11.2022 WTT Youth Contender Lignano 2022 U11-U19 Lignano Sabbiadoro, Italy Detail akce
44 30.10.2022 - 05.11.2022 WTT Youth Contender Lignano 2022 U11-U19 Lignano Sabbiadoro, Italy Detail akce
44 03.11.2022 - 09.11.2022 WTT Youth Contender Szombathely 2022 U11-U19 Szombathely, Hungary Detail akce
44 05.11.2022 BTM ČR 2022/23 – U11 U11 Sportovní areál Hamr, Vltavanů, Praha Detail akce
45 03.11.2022 - 09.11.2022 WTT Youth Contender Szombathely 2022 U11-U19 Szombathely, Hungary Detail akce
45 07.11.2022 - 13.11.2022 WTT Youth Contender Senec 2022 U11-U19 Transpetrol Sport Hall Senec, (SVK) Detail akce
46 14.11.2022 - 20.11.2022 WTT Youth Contender Jezzine 2022 U11-U19 Jezzine, Lebanon Detail akce
46 19.11.2022 - 20.11.2022 BTM ČR 2022/23 – U19&U17 U17 & U19 Neratovice Detail akce
46 19.11.2022 - 20.11.2022 BTM ČR 2022/23 – U15&U13 U13 & U15 Vlašim Detail akce
47 23.11.2022 - 27.11.2022 WTT Youth Star Contender Vila Nova de Gaia 2022 U15-U19 Vila Nova de Gaia, Portugal Detail akce
48 03.12.2022 BTM ČR 2022/23 – U11 U11 Kamenický Šenov Detail akce
48 04.12.2022 - 11.12.2022 ITTF World Youth Championships U15-U19 Rades, Tunisia Detail akce
49 04.12.2022 - 11.12.2022 ITTF World Youth Championships U15-U19 Rades, Tunisia Detail akce
2 14.01.2023 - 15.01.2023 BTM ČR 2022/23 – U19&U17 U17 & U19 El Niňo Praha Detail akce
2 14.01.2023 - 15.01.2023 BTM ČR 2022/23 – U15&U13 U13 & U15 Vlašim Detail akce
3 16.01.2023 - 22.01.2023 WTT WTT YOUTH CONTENDER LINZ U11-U19 Detail akce
3 21.01.2023 BTM ČR 2022/23 – U11 U11 Valtice Detail akce
4 23.01.2023 - 29.01.2023 WTT YOUTH CONTENDER ASIA U11-U19 Není určeno Detail akce
5 30.01.2023 - 05.02.2023 WTT YOUTH STAR CONTENDER TUNIS U11-U19 Detail akce
6 11.02.2023 - 12.02.2023 BTM ČR 2022/23 – U15&U13 U13 & U15 Hostinné Detail akce
6 11.02.2023 - 12.02.2023 BTM ČR 2022/23 – U19&U17 U17 & U19 Jaroměř Detail akce
8 20.02.2023 - 26.02.2023 WTT YOUTH CONTENDER VILA REAL U11-U19 Detail akce
8 25.02.2023 BTM ČR 2022/23 – U11 U11 Sportovní hala Svinov, Stanislavského 1270/50 Detail akce
10 11.03.2023 - 12.03.2023 BTM ČR 2022/23 – U19&U17 U17 & U19 Hustopeče Detail akce
10 11.03.2023 - 12.03.2023 BTM ČR 2022/23 – U15&U13 U13 & U15 Sport Hluk, příspěvková organizace Detail akce
11 13.03.2023 - 19.03.2023 WTT YOUTH CONTENDER SULAYMANIYAH U11-U19 Detail akce
15 15.04.2023 BTM ČR 2022/23 – U11 U11 Jaroměř Detail akce
16 17.04.2023 - 23.04.2023 WTT YOUTH CONTENDER SPA U11-U19 Detail akce
16 17.04.2023 - 23.04.2023 WTT YOUTH CONTENDER METZ U11-U19 Detail akce
19 08.05.2023 - 14.05.2023 WTT YOUTH CONTENDER PLATJA D'ARO U11-U19 Detail akce