K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Extraligové boje v novém roce zítra začnou v Liberci


V boji proti Havířovu budou domácí spoléhat také na Samuela Kalužného

Příliš mnoho volna po vánočních a novoročních svátcích extraligový kalendář hráčům nedopřál. Už zítra totiž nejvyšší domácí soutěž mužů pokračuje předehrávkou 10. kola. A bude to tradičně před kamerami ping-pong.tv.

Síly změří v tabulce čtvrtý SKST EUROMASTER Liberec s předposledním SKST Charvát Baník Havířov. V letošním prvním vzájemném měření sil Severočeši vyhráli 4:2 a budou i ve čtvrtečním utkání mírným favoritem. Pokud nastoupí v nejsilnější sestavě, budou se opírat o výkony Samuela Kalužného a Radka Košťála. Oba měli v první polovině základní části více než padesátiprocentní úspěšnost, což v týmu hostů zaznamenal pouze Petr David. Fanoušci se však mohou těšit na vyrovnaný souboj, vždyť oba celky od sebe dělí v tabulce pouze čtyři body. Utkání začíná v 18 hodin a sledovat ho můžete živě ZDE

V pátek pak kolo pokračuje dalšími třemi utkáními. Šlágrem bude pražské derby dvou vedoucích celků tabulky. Hráči El Niňa Praha se v něm budou určitě snažit vrátit týmu KT Praha jedinou porážku, kterou v extraligové sezoně zaznamenali.

V Ostravě se na stolech TTC představí hráči Sokola Hradec Králové, další dva týmy ze stejných měst budou hráč naopak na východě Čech. DTJ Hradec Králové hostí TJ Ostrava KST.

 

Extraliga mužů 2018/2019

Program 10. kola

Čtvrtek, 3. ledna

SKST EUROMASTER Liberec – SKST Charvát Baník Havířov (18)

Pátek, 4. ledna

TTC Ostrava 2016 – TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz (18)

SF SKK EL Niňo Praha – KT Praha (18)

DTJ Hradec Králové – TJ Ostrava KST (18)

Kompletní informace o extralize mužů najdete ZDE