K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Košťál se Sommerovou vítězi žebříčkového turnaje


Helena Sommerová ztratila na turnaji jediný set s potvrdila roli favoritky

V Hostinném bojovali na žebříčkovém turnaji nejlepší čeští hráči a hráčky kategorie staršího žactva. Do bojů o medaile se propracovali všichni největší favorité. Pozici turnajové jedničky však potvrdila jen Helena Sommerová z pražské Kotlářky.

Účastnice letošního prestižního měření sil nejlepších Evropanek TOP 10 na turnaji ztratila jediný set. V semifinále porazila Moniku Pařízkovou z Liberce 3:0 a teprve ve finále prohrála úvodní dějství s Terezou Bártovou. Pak ale hráčku Sokola PP Hradec Králové 2 přehrála ve dvou koncovkách a nakonec se po výhře 3:1 radovala ze zlata.

Ve dvouhře starších žáků prohrál první nasazený Vít Kadlec z TJ Ostrava KST v semifinále s hodonínským Štěpánem Brhelem 0:3. Ve druhém semifinále si poradil Daniel Košťál z Baníku Havířov s královéhradeckým Matyášem Lebedou 3:1 a ve finále pak stejným poměrem porazil i Štěpána Brhela.

V prosinci jsou na programu ještě žebříčkové turnaje mladšího žactva a dorostu. Oba se budou hrát v Havířově, 14. prosince dorost a o den později mladší žactvo.

 

Žebříčkový turnaj staršího žactva, Hostinné

Dvouhra starších žáků, semifinále: Štěpán Brhel (SKST Hodonín) – Vít Kadlec (TJ Ostrava KST) 3:0 (7,9,8), Daniel Košťál (SKST Baník Havířov) – Matyáš Lebeda (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 3:1 (11,-6,10,9), o 3. místo: Vít Kadlec – Matyáš Lebeda 3:1 (-1,6,9,10), finále: Daniel Košťál – Štěpán Brhel 3:1 (-8,3,9,9).

Dvouhra starších žáky, semifinále: Helena Sommerová (SK DDM Kotlářka Praha) – Monika Pařízková (SKST Liberec) 3:0 (7,11,10), Tereza Bártová (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) – Kateřina Pisárová (KST Rakovník) 3:0 (4,3,9), o 3. místo: Kateřina Pisárová – Monika Pařízková 3:0 (14,9,10), finále: Helena Sommerová – Tereza Bártová 3:1 (-10,10,4,12).

Kompletní výsledky najdete ZDE

 

Související novinky

Všechny novinky