KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 10. kolo / pá 12.12 2014 / Začátek: 18:00

4:2

Vyhrané sady: 14:8 / Vyhrané míčky: 221:190

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kristián Kobes
Tibor Pavlík
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0
  • 8
  • 11
  • 8
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Antonín Gavlas
Samuel Kalužný
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

David Reitšpies
Miroslav Bindač
  • 7
  • 9
  • 14
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 16
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Antonín Gavlas
Tibor Pavlík
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Kristián Kobes
Miroslav Bindač
  • 11
  • 13
  • 11
  • 5
  • 5
  • 9
  • 15
  • 4
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

David Reitšpies
Samuel Kalužný
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0
  • 9
  • 7
  • 11
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

David Reitšpies Antonín Gavlas
Tibor Pavlík Samuel Kalužný
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

EL Niňo Praha EHW

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 27.03.2015 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 25.03.2015 / 17:30 /

EL Niňo Praha EHW

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 23.03.2015 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 13.03.2015 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. STEN marketing HB Ostrov 9 35:5 34
2. EL Niňo Praha EHW 9 32:11 31
3. DTJ Hradec Králové 9 33:10 30
4. SKST Charvát Baník Havířov 9 26:17 25
5. TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 9 23:20 24
6. TJ Ostrava KST 9 20:27 21
7. SK Kotlářka Praha 9 18:25 21
8. DTJ - Slavia Hradec Králové 9 12:31 15
9. SKST Svijany Liberec 9 9:35 10
10. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 9 8:35 10