KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 12. kolo / ne 11.01 2015 / Začátek: 10:00

2:4

Vyhrané sady: 9:12 / Vyhrané míčky: 171:190

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Josef Medek
Michal Beneš
  • 1
  • 10
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Radek Košťál
Jakub Fígeľ
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 7
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Martin Jahoda
Marek Čihák
  • 7
  • 11
  • 11
  • 5
  • 0
  • 11
  • 8
  • 13
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Radek Košťál
Michal Beneš
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Josef Medek
Marek Čihák
  • 3
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Martin Jahoda
Jakub Fígeľ
  • 11
  • 7
  • 11
  • 5
  • 8
  • 5
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Radek Košťál Josef Medek
Marek Čihák Michal Beneš
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Charvát Baník Havířov

SKST Svijany Liberec

Extraliga mužů / 13.09.2014 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. STEN marketing HB Ostrov 11 42:8 40
2. DTJ Hradec Králové 11 40:13 36
3. EL Niňo Praha EHW 10 36:11 35
4. SKST Charvát Baník Havířov 11 34:19 33
5. TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 11 26:27 27
6. TJ Ostrava KST 11 25:34 24
7. SK Kotlářka Praha 10 18:29 22
8. DTJ - Slavia Hradec Králové 11 12:39 17
9. SKST Svijany Liberec 11 15:41 15
10. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 11 12:39 15