KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga mužů / 17. kolo / čt 19.02 2015 / Začátek: 17:30

0:4

Vyhrané sady: 3:12 / Vyhrané míčky: 120:161

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Antonín Gavlas
Ľubomír Pištej
  • 6
  • 11
  • 8
  • 5
  • 0
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

David Reitšpies
Peter Šereda
  • 3
  • 9
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Kristián Kobes
Martin Olejník
  • 13
  • 9
  • 11
  • 6
  • 0
  • 15
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

David Reitšpies
Ľubomír Pištej
  • 11
  • 9
  • 5
  • 9
  • 0
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Antonín Gavlas
Martin Olejník
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 6

Kristián Kobes
Peter Šereda
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

DTJ Hradec Králové

EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 17.04.2015 / 18:00 /

EL Niňo Praha EHW

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 15.04.2015 / 17:30 /

DTJ Hradec Králové

EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 13.04.2015 / 17:30 /

EL Niňo Praha EHW

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 09.04.2015 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 07.04.2015 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. STEN marketing HB Ostrov 16 62:12 60
2. DTJ Hradec Králové 15 56:15 52
3. EL Niňo Praha EHW 15 49:21 49
4. SKST Charvát Baník Havířov 16 48:28 47
5. TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 15 38:38 37
6. TJ Ostrava KST 16 32:51 32
7. SK Kotlářka Praha 15 27:48 28
8. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 15 20:51 25
9. DTJ - Slavia Hradec Králové 16 19:57 24
10. SKST Svijany Liberec 15 24:54 23