KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 17. kolo / ne 15.02 2015 / Začátek: 09:00

4:2

Vyhrané sady: 16:8 / Vyhrané míčky: 247:218

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Martin Pavlica
Petr Kaucký
  • 6
  • 11
  • 12
  • 5
  • 9
  • 11
  • 9
  • 10
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Jakub Crha
Tomáš Málek
  • 11
  • 11
  • 7
  • 12
  • 0
  • 7
  • 7
  • 11
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Martin Koblížek
Stanislav Kučera
  • 8
  • 12
  • 7
  • 12
  • 10
  • 11
  • 10
  • 11
  • 10
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Jakub Crha
Petr Kaucký
  • 11
  • 12
  • 13
  • 11
  • 0
  • 3
  • 14
  • 11
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Martin Pavlica
Stanislav Kučera
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Martin Koblížek
Tomáš Málek
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 5
  • 9
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Jakub Crha Martin Pavlica
Petr Kaucký Tomáš Málek
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SK Kotlářka Praha

Extraliga mužů / 25.04.2015 / 16:00 /

SK Kotlářka Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 04.04.2015 / 16:00 /

SK Kotlářka Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 09.12.2014 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. STEN marketing HB Ostrov 16 62:12 60
2. DTJ Hradec Králové 15 56:15 52
3. EL Niňo Praha EHW 15 49:21 49
4. SKST Charvát Baník Havířov 16 48:28 47
5. TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 15 38:38 37
6. TJ Ostrava KST 16 32:51 32
7. SK Kotlářka Praha 15 27:48 28
8. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 15 20:51 25
9. DTJ - Slavia Hradec Králové 16 19:57 24
10. SKST Svijany Liberec 15 24:54 23