KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 7. kolo / so 22.11 2014 / Začátek: 16:30

4:2

Vyhrané sady: 13:8 / Vyhrané míčky: 202:180

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Lukáš Foff
Radek Košťál
  • 11
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Andriy Sitak
Josef Medek
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 5
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

David Palkovský
Martin Jahoda
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 2
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Andriy Sitak
Radek Košťál
  • 8
  • 11
  • 9
  • 9
  • 0
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Lukáš Foff
Martin Jahoda
  • 12
  • 1
  • 6
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 4
  • 0

3:2

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

David Palkovský
Josef Medek
  • 14
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 12
  • 10
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

další vzájemná utkání

DTJ - Slavia Hradec Králové

SKST Svijany Liberec

Extraliga mužů / 25.04.2015 / 16:00 /

SKST Svijany Liberec

DTJ - Slavia Hradec Králové

Extraliga mužů / 04.04.2015 / 16:00 /

SKST Svijany Liberec

DTJ - Slavia Hradec Králové

Extraliga mužů / 24.02.2015 / 17:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. STEN marketing HB Ostrov 7 27:5 26
2. SKST Charvát Baník Havířov 7 21:13 20
3. EL Niňo Praha EHW 6 20:8 19
4. TJ Ostrava KST 7 16:19 19
5. DTJ Hradec Králové 6 21:9 18
6. TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 6 14:15 15
7. SK Kotlářka Praha 6 14:15 15
8. DTJ - Slavia Hradec Králové 7 11:23 13
9. SKST Svijany Liberec 6 6:24 6
10. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 6 5:24 6