KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 15. kolo / so 07.02 2015 / Začátek: 16:00

4:2

Vyhrané sady: 16:10 / Vyhrané míčky: 256:231

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Martin Pavlica
Miroslav Bindač
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 13
  • 9
  • 9
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Jakub Crha
Patrik Klos
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Martin Koblížek
Tibor Pavlík
  • 11
  • 13
  • 6
  • 11
  • 11
  • 7
  • 15
  • 11
  • 8
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Jakub Crha
Miroslav Bindač
  • 11
  • 4
  • 11
  • 11
  • 9
  • 6
  • 11
  • 8
  • 13
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Martin Pavlica
Tibor Pavlík
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 4
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Martin Koblížek
Patrik Klos
  • 9
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 9
  • 6
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Jakub Crha Martin Pavlica
Tibor Pavlík Miroslav Bindač
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Ostrava KST

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 31.10.2014 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. STEN marketing HB Ostrov 14 54:9 52
2. DTJ Hradec Králové 13 48:15 44
3. EL Niňo Praha EHW 13 45:17 44
4. SKST Charvát Baník Havířov 14 40:27 39
5. TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 14 36:34 36
6. TJ Ostrava KST 14 31:43 30
7. SK Kotlářka Praha 13 24:40 26
8. DTJ - Slavia Hradec Králové 14 16:50 21
9. SKST Svijany Liberec 14 21:51 21
10. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 13 16:45 20