KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 19. kolo / so 14.03 2015 / Začátek: 14:00

4:1

Vyhrané sady: 14:6 / Vyhrané míčky: 213:165

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Miroslav Bindač
Jakub Němeček
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 2
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Tibor Pavlík
Tomáš Málek
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0
  • 8
  • 5
  • 11
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Samuel Kalužný
Petr Kaucký
  • 11
  • 14
  • 9
  • 8
  • 9
  • 7
  • 12
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Tibor Pavlík
Jakub Němeček
  • 12
  • 11
  • 9
  • 8
  • 11
  • 10
  • 6
  • 11
  • 11
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Patrik Klos
Stanislav Kučera
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 12
  • 9
  • 4
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Samuel Kalužný
Tomáš Málek
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 7

Karel Karásek Miroslav Bindač
Petr Kaucký Stanislav Kučera
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SK Kotlářka Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 11.12.2014 / 17:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. STEN marketing HB Ostrov 18 68:18 64
2. DTJ Hradec Králové 17 63:18 58
3. EL Niňo Praha EHW 17 55:27 54
4. SKST Charvát Baník Havířov 17 52:30 51
5. TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 17 45:41 43
6. TJ Ostrava KST 17 36:52 36
7. SK Kotlářka Praha 17 28:56 30
8. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 17 26:57 30
9. DTJ - Slavia Hradec Králové 18 22:64 27
10. SKST Svijany Liberec 17 29:61 26