KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga mužů / 26. kolo / ne 26.04 2015 / Začátek: 11:00

2:4

Vyhrané sady: 10:15 / Vyhrané míčky: 226:246

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Petr Kaucký
Andriy Sitak
  • 11
  • 9
  • 11
  • 9
  • 3
  • 6
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Stanislav Kučera
David Palkovský
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 8
  • 7
  • 11
  • 13
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Tomáš Málek
František Kanta
  • 9
  • 10
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Stanislav Kučera
Andriy Sitak
  • 11
  • 9
  • 9
  • 6
  • 0
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Petr Kaucký
František Kanta
  • 8
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 11
  • 7
  • 9
  • 11
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Tomáš Málek
David Palkovský
  • 5
  • 6
  • 11
  • 6
  • 0
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Jakub Němeček Stanislav Kučera
Andriy Sitak David Palkovský
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

DTJ - Slavia Hradec Králové

SK Kotlářka Praha

Extraliga mužů / 11.04.2015 / 16:00 /

DTJ - Slavia Hradec Králové

SK Kotlářka Praha

Extraliga mužů / 10.02.2015 / 17:30 /

SK Kotlářka Praha

DTJ - Slavia Hradec Králové

Extraliga mužů / 01.11.2014 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. STEN marketing HB Ostrov 18 68:18 64
2. DTJ Hradec Králové 18 67:19 62
3. EL Niňo Praha EHW 18 59:29 58
4. SKST Charvát Baník Havířov 18 56:30 55
5. TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 18 49:43 47
6. TJ Ostrava KST 18 38:56 37
7. SK Kotlářka Praha 24 46:74 47
8. DTJ - Slavia Hradec Králové 24 43:78 46
9. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 24 38:82 41
10. SKST Svijany Liberec 24 47:82 39