KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 13. kolo / po 01.02 2016 / Začátek: 16:00

2:4

Asistent rozhodčího: Jiří Hrdý

Vyhrané sady: 9:15 / Vyhrané míčky: 211:220

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Jakub Němeček
Jakub Seibert
  • 10
  • 11
  • 6
  • 7
  • 0
  • 12
  • 6
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Petr Kaucký
Tomáš Kabelka
  • 11
  • 6
  • 4
  • 11
  • 11
  • 3
  • 11
  • 11
  • 6
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Stanislav Kučera
Tomáš Polanský
  • 10
  • 4
  • 11
  • 9
  • 0
  • 12
  • 11
  • 2
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Petr Kaucký
Jakub Seibert
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 12
  • 7
  • 7
  • 2
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Jakub Němeček
Tomáš Polanský
  • 4
  • 5
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Stanislav Kučera
Tomáš Kabelka
  • 8
  • 10
  • 14
  • 7
  • 0
  • 11
  • 12
  • 12
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:4

další vzájemná utkání

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 16.10.2015 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. STEN marketing HB Ostrov 12 48:6 48
2. SF SKK EL Niňo Praha EHW 12 42:19 40
3. DTJ Hradec Králové 12 40:19 38
4. TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 11 31:29 31
5. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda 12 31:32 27
6. SKST Charvát Baník Havířov 12 23:36 24
7. SF SK Kotlářka EN Praha 12 26:40 22
8. DTJ - Slavia Hradec Králové 12 26:40 21
9. TJ Ostrava KST 12 19:43 18
10. SKST Svijany Liberec 11 20:42 13