KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 17. kolo / čt 11.02 2016 / Začátek: 17:30

3:3

Vyhrané sady: 13:13 / Vyhrané míčky: 259:235

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Petr Korbel
Kristián Kobes
  • 11
  • 11
  • 7
  • 14
  • 0
  • 7
  • 4
  • 11
  • 12
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Tomáš Tregler
He Bai
  • 11
  • 9
  • 8
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 5
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Pavel Širuček
David Reitšpies
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 4
  • 7
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Tomáš Tregler
Kristián Kobes
  • 11
  • 6
  • 7
  • 8
  • 0
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Petr Korbel
David Reitšpies
  • 11
  • 12
  • 8
  • 11
  • 10
  • 3
  • 14
  • 11
  • 8
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Pavel Širuček
He Bai
  • 12
  • 11
  • 9
  • 9
  • 0
  • 10
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:3

další vzájemná utkání

SF SKK EL Niňo Praha EHW

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga mužů / 15.05.2016 / 14:00 /

STEN marketing HB Ostrov

SF SKK EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 12.05.2016 / 17:30 /

STEN marketing HB Ostrov

SF SKK EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 11.05.2016 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha EHW

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga mužů / 28.11.2015 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. STEN marketing HB Ostrov 16 63:13 62
2. SF SKK EL Niňo Praha EHW 15 53:24 50
3. DTJ Hradec Králové 16 53:27 49
4. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda 16 43:38 40
5. TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 15 37:43 38
6. SKST Charvát Baník Havířov 15 31:45 31
7. DTJ - Slavia Hradec Králové 16 36:52 29
8. SF SK Kotlářka EN Praha 15 32:49 28
9. TJ Ostrava KST 15 24:52 24
10. SKST Svijany Liberec 15 28:57 18