KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 5. kolo / pá 29.09 2017 / Začátek: 18:00

3:4

Rozhodčí: Petr Sedláček , Jan Tomanec

Vyhrané sady: 12:15 / Vyhrané míčky: 211:260

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Martin Olejník
David Reitšpies
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0
  • 8
  • 8
  • 11
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Martin Koblížek
Jakub Kleprlík
  • 4
  • 8
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Miloš Šlapák
Antonín Gavlas
  • 5
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Martin Koblížek
David Reitšpies
  • 3
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 9
  • 7
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Martin Olejník
Antonín Gavlas
  • 5
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 11
  • 4
  • 10
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Miloš Šlapák
Jakub Kleprlík
  • 14
  • 5
  • 11
  • 3
  • 3
  • 12
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Martin Olejník Martin Koblížek
Antonín Gavlas Jakub Kleprlík
  • 6
  • 11
  • 9
  • 5
  • 0
  • 11
  • 4
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:4

další vzájemná utkání

SF SKK EL Niňo Praha

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 02.02.2018 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 4 16:2 16
2. SF SKK EL Niňo Praha 4 16:4 15
3. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 4 15:10 14
4. SKST Borová-Liberec 4 16:10 13
5. DTJ Hradec Králové 4 14:10 12
6. TJ Ostrava KST A 4 8:14 7
7. SF SK Kotlářka EN Praha 4 6:14 7
8. SKST Charvát Baník Havířov 4 7:15 6
9. KT Praha 4 7:16 5
10. TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 4 6:16 5