KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga mužů / 7. kolo / pá 20.10 2017 / Začátek: 18:00

4:3

Vrchní rozhodčí: Lumír Jalůvka / Asistent rozhodčího: Jaroslav Jalůvka

Vyhrané sady: 16:13 / Vyhrané míčky: 270:249

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Marek Čihák
Tomáš Pavelka
  • 11
  • 7
  • 5
  • 7
  • 0
  • 4
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Michal Beneš
Milan Orlowski
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Tibor Špánik
Jindřich Panský
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 0
  • 9
  • 9
  • 11
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Michal Beneš
Tomáš Pavelka
  • 6
  • 6
  • 12
  • 8
  • 0
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Marek Čihák
Jindřich Panský
  • 8
  • 11
  • 12
  • 8
  • 9
  • 11
  • 3
  • 10
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Tibor Špánik
Milan Orlowski
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 0
  • 4
  • 11
  • 7
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Michal Beneš Tibor Špánik
Tomáš Pavelka Jindřich Panský
  • 11
  • 12
  • 8
  • 9
  • 11
  • 7
  • 10
  • 11
  • 11
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 4:3

další vzájemná utkání

KT Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 23.02.2018 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 6 24:2 24
2. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 6 23:12 22
3. SF SKK EL Niňo Praha 5 20:4 19
4. SKST Borová-Liberec 5 20:12 17
5. DTJ Hradec Králové 6 16:18 14
6. KT Praha 6 14:21 11
7. SKST Charvát Baník Havířov 6 11:22 10
8. TJ Ostrava KST A 5 9:18 8
9. SF SK Kotlářka EN Praha 5 8:18 8
10. TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 6 6:24 7