KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 10. kolo / út 12.12 2017 / Začátek: 17:00

4:1

Asistent rozhodčího: Emanuel Votípka , Stanislav Haralík

Vyhrané sady: 13:5 / Vyhrané míčky: 181:144

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

David Reitšpies
Jakub Crha
  • 11
  • 3
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 5
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Antonín Gavlas
Michal Lebeda
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 0
  • 3
  • 12
  • 4
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Jakub Kleprlík
Vlastimil Buben
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0
  • 6
  • 7
  • 11
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Jan Valenta
Jakub Crha
  • 3
  • 11
  • 11
  • 9
  • 0
  • 11
  • 9
  • 13
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

David Reitšpies
Vlastimil Buben
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Jakub Kleprlík
Michal Lebeda
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 14.05.2018 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 11.05.2018 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 10.05.2018 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 30.03.2018 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 8 32:3 32
2. SF SKK EL Niňo Praha 8 28:10 28
3. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 8 25:20 24
4. DTJ Hradec Králové 8 24:22 21
5. TJ Ostrava KST A 8 21:23 20
6. SKST Borová-Liberec 8 24:24 20
7. KT Praha 8 18:29 14
8. SF SK Kotlářka EN Praha 8 16:29 14
9. TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 8 14:28 14
10. SKST Charvát Baník Havířov 8 16:30 13