KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga mužů / 10. kolo / pá 24.11 2017 / Začátek: 18:00

3:4

Vrchní rozhodčí: Iva Suchá / Asistent rozhodčího: Lukáš Kotlorz

Vyhrané sady: 12:14 / Vyhrané míčky: 244:248

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tomáš Málek
Martin Olejník
  • 9
  • 4
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Stanislav Kučera
David Palkovský
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Petr Kaucký
Martin Koblížek
  • 10
  • 12
  • 12
  • 6
  • 0
  • 12
  • 10
  • 14
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Stanislav Kučera
Martin Olejník
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Tomáš Málek
Martin Koblížek
  • 6
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Petr Kaucký
David Palkovský
  • 11
  • 9
  • 11
  • 7
  • 11
  • 9
  • 11
  • 5
  • 11
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Petr Kaucký Stanislav Kučera
Martin Olejník Martin Koblížek
  • 11
  • 7
  • 9
  • 11
  • 8
  • 9
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:4

další vzájemná utkání

DTJ Hradec Králové

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 30.03.2018 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 8 32:3 32
2. SF SKK EL Niňo Praha 8 28:10 28
3. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 8 25:20 24
4. DTJ Hradec Králové 8 24:22 21
5. TJ Ostrava KST A 8 21:23 20
6. SKST Borová-Liberec 8 24:24 20
7. KT Praha 8 18:29 14
8. SF SK Kotlářka EN Praha 8 16:29 14
9. TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 8 14:28 14
10. SKST Charvát Baník Havířov 8 16:30 13