KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 05.04.2024 / 18:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

SKST Chodov

Extraliga mužů / 07.04.2024 / 16:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.04.2024 / 17:00

KONEC

NH Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.04.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.04.2024 / 17:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.04.2024 / 11:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 17:00

KONEC

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 18:00

ŽIVĚ

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 19.04.2024 / 17:00

PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 20.04.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 20.04.2024 / 15:00

PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 20.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 21.04.2024 / 11:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 21.04.2024 / 19:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 22.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 26.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

SKST Chodov

Extraliga mužů / 02.05.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 17. kolo / čt 09.03 2023 / Začátek: 17:00

0:3

Vrchní rozhodčí: Michal Henžel / Rozhodčí: Tomáš Lysek

Vyhrané sady: 2:9 / Vyhrané míčky: 85:119

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Vít Kadlec
Jakub Zelinka
  • 7
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Oleksandr Tymofieiev
Jiří Vráblík
  • 11
  • 3
  • 13
  • 14
  • 6
  • 4
  • 11
  • 11
  • 16
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Miroslav Bindač
František Onderka
  • 8
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Vít Kadlec
Jiří Vráblík
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 5

Oleksandr Tymofieiev
Jakub Zelinka
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.11.2022 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov, H. Brod 17 48:11 49
2. SF SKK El Niňo Praha 17 46:17 45
3. SKST Cheb 17 41:23 43
4. SKST TESLA BATTERIES Havířov 17 37:25 37
5. KT Praha 17 30:34 35
6. SKST Liberec 17 37:36 33
7. TJ Ostrava KST 17 23:39 29
8. TTC Ostrava 2016 17 30:38 27
9. TJ Sokol PP Hradec Králové 17 14:47 21
10. NH Ostrava 17 13:49 21