KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.04.2024 / 17:00

KONEC

NH Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.04.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.04.2024 / 17:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.04.2024 / 11:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.04.2024 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 19.04.2024 / 17:00

KONEC

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 17:00

KONEC

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 20.04.2024 / 14:00

KONEC

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 20.04.2024 / 15:00

KONEC

MK Řeznovice

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 20.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 26.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 26.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 27.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 28.04.2024 / 11:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 01.05.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

SKST Chodov

Extraliga mužů / 02.05.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 03.05.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 03.05.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 05.05.2024 / 16:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 1/1/1. kolo / pá 12.04 2024 / Začátek: 18:00

3:0

Vrchní rozhodčí: Zdeněk Jirásek / Rozhodčí: Iva Suchá / Asistent rozhodčího: Josef Zadina

Vyhrané sady: 9:4 / Vyhrané míčky: 137:110

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Tomáš Tregler
Filip Delinčák
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 4
  • 13
  • 8
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Pavel Širuček
Martin Koblížek
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 0
  • 5
  • 7
  • 12
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

David Reitšpies
Martin Olejník
  • 9
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 10
  • 7
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Tomáš Tregler
Martin Koblížek
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 5

Pavel Širuček
Filip Delinčák
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 18:00 /

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:00 /

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 03.11.2023 / 18:00 /