KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 5. kolo / so 06.10 2012 / Začátek: 16:00

4:0

Vyhrané sady: 12:2 / Vyhrané míčky: 147:105

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Marek Čihák
Roman Chrást
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

František Kanta
Marek Šmerda
  • 5
  • 12
  • 12
  • 11
  • 0
  • 11
  • 10
  • 10
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Peter Šereda
Petr Handl
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

David Palkovský
Roman Chrást
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0
  • 9
  • 2
  • 11
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Marek Čihák
Petr Handl
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 6

Peter Šereda
Marek Šmerda
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

Moravská Slavia Brno A

DTJ Hr.Králové Pinec.cz A

Extraliga mužů / 02.02.2013 / 15:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SF SKK El Niňo Praha A 5 20:0 20
2. Sokol Králův Dvůr A 5 19:6 18
3. STEN marketing HB Ostrov A 5 19:5 18
4. Charvát Baník Havířov A 5 16:10 15
5. DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 5 13:9 14
6. Sokol H.Králové 2 Imeda A 5 12:12 12
7. Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 5 13:15 11
8. TJ Ostrava KST A 5 9:13 11
9. Robot Mokré Lazce A 5 10:17 9
10. SK Kotlářka Praha A 5 7:19 6
11. SKST Liberec A 5 6:19 6
12. Moravská Slavia Brno A 5 1:20 5