KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 6. kolo / út 30.10 2012 / Začátek: 17:30

3:3

Vyhrané sady: 14:13 / Vyhrané míčky: 254:249

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Michal Beneš
Peter Šereda
  • 9
  • 11
  • 9
  • 11
  • 8
  • 11
  • 9
  • 11
  • 7
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Kamil Matějka
David Palkovský
  • 11
  • 7
  • 8
  • 11
  • 5
  • 6
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Jakub Crha
Marek Čihák
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Ivan Karabec
Peter Šereda
  • 2
  • 6
  • 11
  • 9
  • 0
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Michal Beneš
Marek Čihák
  • 11
  • 12
  • 11
  • 9
  • 11
  • 8
  • 14
  • 8
  • 11
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Jakub Crha
David Palkovský
  • 11
  • 9
  • 11
  • 7
  • 11
  • 4
  • 11
  • 7
  • 11
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 3:3

další vzájemná utkání

DTJ Hr.Králové Pinec.cz A

Charvát Baník Havířov A

Extraliga mužů / 17.02.2013 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SF SKK El Niňo Praha A 6 24:2 24
2. STEN marketing HB Ostrov A 6 22:8 20
3. Sokol Králův Dvůr A 6 21:10 19
4. Charvát Baník Havířov A 6 19:13 17
5. DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 6 16:12 16
6. Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 6 17:17 15
7. Sokol H.Králové 2 Imeda A 6 12:16 13
8. TJ Ostrava KST A 6 11:17 12
9. Robot Mokré Lazce A 6 13:20 11
10. SK Kotlářka Praha A 6 11:19 10
11. SKST Liberec A 6 9:22 8
12. Moravská Slavia Brno A 6 4:23 7