KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 9. kolo / so 24.11 2012 / Začátek: 14:00

4:2

Vyhrané sady: 13:8 / Vyhrané míčky: 228:192

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Petr Kaucký
David Merta
  • 11
  • 12
  • 7
  • 11
  • 0
  • 2
  • 10
  • 11
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

David Reitšpies
Karel Karásek
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 5
  • 6
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

František Obešlo
Ondřej Bajger
  • 8
  • 10
  • 13
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 15
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

David Reitšpies
David Merta
  • 11
  • 11
  • 15
  • 0
  • 0
  • 4
  • 5
  • 13
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Petr Kaucký
Ondřej Bajger
  • 8
  • 11
  • 8
  • 14
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 16
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

František Obešlo
Karel Karásek
  • 9
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 11
  • 9
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

David Reitšpies Petr Kaucký
Ondřej Bajger David Merta
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Ostrava KST A

SK Kotlářka Praha A

Extraliga mužů / 12.03.2013 / 17:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SF SKK El Niňo Praha A 9 36:2 36
2. STEN marketing HB Ostrov A 9 34:9 32
3. Sokol Králův Dvůr A 9 33:10 31
4. DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 9 28:14 28
5. Charvát Baník Havířov A 9 23:24 21
6. Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 9 22:25 21
7. SK Kotlářka Praha A 9 19:26 19
8. TJ Ostrava KST A 9 17:25 18
9. Sokol H.Králové 2 Imeda A 9 18:26 18
10. Robot Mokré Lazce A 9 17:31 15
11. SKST Liberec A 9 9:34 11
12. Moravská Slavia Brno A 9 5:35 10