KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 11. kolo / čt 13.12 2012 / Začátek: 17:30

3:3

Vyhrané sady: 12:10 / Vyhrané míčky: 216:212

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Antonín Gavlas
Petr Korbel
  • 10
  • 11
  • 11
  • 8
  • 0
  • 12
  • 13
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Tomáš Tregler
Kristián Kobes
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 8
  • 8
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Michal Obešlo
He Bai
  • 7
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Tomáš Tregler
Petr Korbel
  • 11
  • 12
  • 12
  • 0
  • 0
  • 4
  • 10
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Antonín Gavlas
He Bai
  • 15
  • 7
  • 5
  • 11
  • 6
  • 13
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Michal Obešlo
Kristián Kobes
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:3

další vzájemná utkání

STEN marketing HB Ostrov A

SF SKK El Niňo Praha A

Extraliga mužů / 21.03.2013 / 17:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SF SKK El Niňo Praha A 11 43:6 42
2. Sokol Králův Dvůr A 11 41:10 39
3. STEN marketing HB Ostrov A 11 41:12 38
4. DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 11 33:19 33
5. Charvát Baník Havířov A 11 30:28 27
6. SK Kotlářka Praha A 11 27:28 27
7. Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 11 24:33 23
8. Robot Mokré Lazce A 11 24:34 21
9. TJ Ostrava KST A 11 21:32 21
10. Sokol H.Králové 2 Imeda A 11 19:34 20
11. Moravská Slavia Brno A 11 8:42 13
12. SKST Liberec A 11 9:42 13