KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 12. kolo / ne 06.01 2013 / Začátek: 11:00

0:4

Vyhrané sady: 1:12 / Vyhrané míčky: 101:137

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Andriy Sitak
Tomáš Konečný
  • 8
  • 8
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Michal Lebeda
Tomáš Tregler
  • 7
  • 9
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Miloš Šlapák
Michal Obešlo
  • 11
  • 9
  • 7
  • 8
  • 0
  • 4
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Michal Lebeda
Tomáš Konečný
  • 5
  • 3
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Andriy Sitak
Michal Obešlo
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 6

Miloš Šlapák
Tomáš Tregler
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 7

Andriy Sitak Michal Lebeda
Tomáš Konečný Tomáš Tregler
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SF SKK El Niňo Praha A

Sokol H.Králové 2 Imeda A

Extraliga mužů / 14.09.2012 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SF SKK El Niňo Praha A 12 47:6 46
2. Sokol Králův Dvůr A 12 45:10 43
3. STEN marketing HB Ostrov A 12 45:13 42
4. DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 12 34:23 34
5. Charvát Baník Havířov A 12 34:30 31
6. SK Kotlářka Praha A 12 27:32 28
7. Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 12 28:34 27
8. TJ Ostrava KST A 12 25:33 25
9. Robot Mokré Lazce A 12 26:38 22
10. Sokol H.Králové 2 Imeda A 12 19:38 21
11. Moravská Slavia Brno A 12 9:46 14
12. SKST Liberec A 12 10:46 14