KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga mužů / 14. kolo / čt 10.01 2013 / Začátek: 17:30

2:4

Vyhrané sady: 10:15 / Vyhrané míčky: 231:248

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

He Bai
Pavel Širuček
  • 11
  • 9
  • 12
  • 6
  • 11
  • 4
  • 11
  • 10
  • 11
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Petr Korbel
Lubomír Jančařík
  • 16
  • 12
  • 3
  • 8
  • 12
  • 14
  • 10
  • 11
  • 11
  • 14

2:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Jan Hrnčiřík
Radek Košťál
  • 8
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Petr Korbel
Pavel Širuček
  • 9
  • 11
  • 13
  • 8
  • 3
  • 11
  • 1
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

He Bai
Radek Košťál
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 8
  • 9
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Jan Hrnčiřík
Lubomír Jančařík
  • 8
  • 6
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Petr Korbel He Bai
Radek Košťál Pavel Širuček
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

STEN marketing HB Ostrov A

Sokol Králův Dvůr A

Extraliga mužů / 22.04.2013 / 18:00 /

Sokol Králův Dvůr A

STEN marketing HB Ostrov A

Extraliga mužů / 17.04.2013 / 18:00 /

Sokol Králův Dvůr A

STEN marketing HB Ostrov A

Extraliga mužů / 16.04.2013 / 18:00 /

Sokol Králův Dvůr A

STEN marketing HB Ostrov A

Extraliga mužů / 20.09.2012 / 17:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SF SKK El Niňo Praha A 14 55:6 54
2. Sokol Králův Dvůr A 14 53:13 51
3. STEN marketing HB Ostrov A 14 51:18 47
4. Charvát Baník Havířov A 14 42:32 39
5. DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 14 36:31 36
6. SK Kotlářka Praha A 14 32:37 33
7. Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 14 34:40 32
8. TJ Ostrava KST A 14 29:39 30
9. Robot Mokré Lazce A 14 32:44 27
10. Sokol H.Králové 2 Imeda A 14 25:42 26
11. Moravská Slavia Brno A 14 9:54 16
12. SKST Liberec A 14 12:54 16